در پی اقبال فرهیختگان و فرهنگ دوستان به نی زار/روزانه ده هزار بازدید از نی زار - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار : در پی اقبال فرهیختگان و فرهنگ دوستان به نی زار آمار بازدید رسانه ی خبری تحلیلی نی زار به ۱۰ هزار بازدید روزانه رسید

به گزارش رسانه ی خبری تحلیلی نی زار ، این تارنمای خبری که فعالیت رسمی خود را از روز خبرنگار آغاز نموده است با ارایه اخباری صحیح و پرهیز از یکسویه نگری در انتشار اخبار توانسته است مخاطبین شاخص بسیاری را جذب کند.

آنچه در این بین قابل تامل است این است که نی زار با توجه به عدم انتشار اخبار روزمره و صرفا انتشار اخبار مهم و تحلیل و نشر نقدهای منصفانه به بازدید  ۱۰ هزار  در روز رسیده است.

amar-neyzar

کسب رتبه الکسای جهانی  ۴۰۰ هزار و ۱۰ هزار بازدید روزانه بدون استفاده از شیوه های رایج در افزایش رنک ، نشانگر مخاطب پذیر بودن رسانه ی خبری تحلیلی نی زار است.

پیدا کردن جایگاه خاص در بین مردم و جامعه و فعالیت بر اساس اهداف این رسانه که شامل نگاه فرهنگی به موضوعات و همچنین نشر تحلیل ها و نقد های منصفانه ، بدور از تخریب ، توهین و هوچی گری از جمله مواردی است که نی زار را در سبد مجازی کاربران خبر خوان قرار داده است  .

نی زار بر آن است تا با دیدن نقاط قوت و ضعف در کنار یکدیگر فضای رسانه ای مطلوبی را ترسیم نماید .

اقبال فرهیختگان صاحب نام برای انتشار یاداشت های آنان از جمله مواردی است که نی زار را بر سر زبانها انداخته است .

امیدواریم این رسانه ی نو پا در کنار حمایت همیشگی شما مخاطبین گرامی پر تلاش تر از پیش نقش رسانه ای خود را به درستی ایفا کند .

انتهای پیام /