استفاده از چراغ های راهنمایی نیمه هوشمند در تقاطع های پرترافیک شهر زابل/ناوگان حمل و نقل درون شهری زابل فعال تر می شود - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار – شهردار زابل گفت :به زودی تقاطع های پرترافیک شهر زابل مجهز به چراغ های راهنمایی و رانندگی نیمه هوشمند خواهد شد.

حمیدرضا نوری در گفتگو با خبرنگار نی زار ظهار داشت : شهرداری زابل علیرغم تمام مشکلات و کاستی های که متوجه آن است ، با صداقت و بدون وقفه خود را ملزم به خدمت رسانی به شهروندان گرامی می داند و هیچ بی مهری و هجمه ای نمی تواند خللی در تحقق این مهم و اراده کارکنان شهرداری زابل در این راه بوجود آورد.

شهردار زابل با بیان اینکه توسعه و عمران شهر بدون همیاری و همراهی شهروندان میسر نیست خاطر نشان کرد: ۵۰۰ تن قیر خریداری گردیده است که از آن برای آسفالت معابر اولویت بندی شده شهر استفاده خواهیم کرد.

وی همچنین از پرداخت ۲ ماهه حقوق معوقه کارکنان شهرداری زابل امروز (۸ دی ماه) بصورت یکجا خبر داد و افزود : تلاش ما بر این است که یک حقوق دیگر را تا چند روز آینده پرداخت کنیم و بر آن هستیم ، معوقات کارکنان شهرداری تا پایان سال جاری پرداخت و بروز شود.

شهردار زابل ادامه داد : ۱۵ دستگاه اتوبوس نیز برای سرویس دهی بهتر به شهروندان گرامی به ویژه حاشیه شهر خریداری شده است که به ناوگان حمل و نقل درون شهری اضافه خواهد شد.

نوری با اشاره به اینکه اعتبار توسعه میدان کارگر اختصاص یافته است افزود : با توجه به قرار داد منعقد شده به زودی تقاطع های پرترافیک شهر زابل مجهز به چراغ های راهنمایی و رانندگی نیمه هوشمند خواهد شد و پس از آن در صدد هستیم تا چراغ های مذکور را به هوشمند ارتقاء دهیم.

شهردار زابل تصریح کرد :در کنار قدردانی از کارکنان خدوم شهرداری زابل که در سایه همه ی کمبودها خود را وقف خدمت به همشهریان خویش نموده اند، جا دارد از تلاش ها و مساعدت های آقای مهندس هاشمی استاندار استان سیستان و بلوچستان که همواره در سخت ترین شرایط و لحظه ها با آن دید بلند و توسعه محوری که دارند ، کمک حال شهرداری زابل بوده اند، تقدیر و تشکر ویژه داشت.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.