مردم باید از حقوق خودشان دفاع کنند و از مسئولین کار بخواهند - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار : خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان زهک توسط حجت الاسلام والمسلمین خدری امام جمعه معزز این شهرستان ایراد شد.

حجت الاسلام والمسلمین خدری درخطبه اول باتبریک فرارسیدن ولادت پیامبرگرامی اسلام و امام صادق(ع) در مورد اخلاق و سیره پیامبر سخنانی باتوجه به ایات و روایات بیان نمود.

 

امام جمعه شهرستان زهک در خطبه دوم با اشاره به هفته وحدت ، گفت: اختلافات را قران شناخته و ریشه ان هارا خشکانده این اختلافاتی که الان وجود دارد اختلافات تلقینی و تحمیلی است و تنها راه اصلاح و از بین بردن اختلافات وحدت علماء شیعه وسنی است و چه عالم سنی و چه شیعه اگر تن به وحدت ندهد دنبال مسائل شخصی و هواهای نفسانی است.

 

خدری امام جمعه زهک با اشاره به آزادی حلب گفت: کمر استکبار و سهیونیست با آزادی حلب شکست و چشم فتنه کور شد و عربستان و آل سعود که با آمریکا همکاری میکردند شکست خوردند که این پیروزی را مدیون وحدت شیعیان و سنی ها در میدان نبرد هستن و یاد کردند از شهید رسانه شهید بزرگوار محسن خزائی.

 

امام جمعه زهک بیان کرد: نا امیدی امیدواران در نقض برجام، انتظار از رئیس جمهور این است که پاسخی دندان شکن در مقابل نقض برجام بدهد نه با حرف بلکه با عمل و دنبال توجیه نباشند.

حجت الاسلام والمسلمین خدری در تذکری به مردم گفت: مردم باید از حقوق خودشان دفاع کنند و از مسئولین بخواهند اگر مردم بیخیال باشند مسئولین هر کاری دلشان می خواهد می کنند.

وی تاکید کرد: مردم مطالبه گری کنند، نمایندگان مطالبه گری کنند، فرهیختگان از چه چیزی میترسند که مطالبه گری نمی کنند مسئولان محلی چرا کوتاهی می کنند در جذب نیروهای بیمارستان زهک چه دست هایی پشت پرده هست؟

 

وی تاکید کرد : بیمارستان سوانح سوختگی و دندان پزشکی را اگر امکانات و نیرو ندارید چرا افتتاح می کنید؟ چرا حق مردم راضایع می کنید اگر چیزی نیست چرا افتتاح می کنید؟ اگر هست چرا کوتاهی می کنید اگر مردم از حق خودشان دفاع نکنند مسئولین هرکاری دلشان بخواهد می کنند.

برچسب ها : ,