واکنش صریح فرماندار هیرمند به خطبه های نماز جمعه زابل/آیا در حکومت اسلامی، فرمانداری ظالم میتواند مسئول باشد؟؟!! - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار : محمد علی پیری فرماندار شهرستان هیرمند روز شنبه مورخ ۱۶/۷/۹۵ ضمن گرامیداشت روز ملی روستاها و عشایر و تسلیت ایام عزاداری ماه محرم به بیان مطالبی در خصوص روز روستا و اهمیت جامعه روستایی پرداخت. وی افزود از لحظه ی حضور در این شهرستان مبنا را بر خدمت گذاشته ایم و اینکه خدمتی موثر و ماندگار داشته باشیم. فرماندار هیرمند گفت: از حقوق مردم مرزنشین شهرستان هیرمند به جد با تمام قوا دفاع خواهم کرد هرچند که این رویه احیانا موجب برخی اعتراضات هم شده است. وی اشاره کرد در دهه ۷۰ نماینده وقت شهرستانی ساحلی به وزیر راه و ترابری وقت پیشنهاد احداث اسکله در آن شهرستان را داده بود که در همان حین نماینده وقت شهرستانی دیگر که هیچ ساحلی نداشت نیز با اصرار از وزیر راه و ترابری خواسته بود تا در آن شهرستان نیز اسکله احداث کند!!!!

بخشی از عایدات مرز مربوط به ساکنین شهرستان های مرزی است که قاعدتا آن هم توسط متولیان امر مشخص و برای اجرا ابلاغ میگردد.لذا اگر شهرستانی بدلیل دارانبودن مرز از این فرصت بهره مند نیست نباید ما پاسخگو باشیم

آیا در حکومت اسلامی فرمانداری ظالم میتواند مسئول باشد؟؟!!

برای حراست و صیانت از حقوق مردم مرزنشین محکم ایستاده ایم ،درخصوص سود حاصل از فروش سهمیه سوخت مرزنشینان باید بگویم این سود مرزنشینان حق مردم ساکن در شعاع ۲۰ کیلومترمرز( هیرمند و … ) است، حق الناس است و ما قطعا حراست می کنیم.معتمدین حاضر در این جلسه هم بررسی کنند ببینیم مصداق ظلمی که امام جمعه محترم زابل گفته اند چیست، واقعا چه ظلمی بوده که در شهرستان هیرمند احساس نشده اما در زابل به این شدت احساس شده!!! امام جمعه زابل هر هفته خود و دیگران را به تقوای الهی توصیه میکند، انتظار بنده و هر انسان مسلمان و مومن دیگری از ایشان به جهت جایگاه دینی و مذهبی شان اینست که قبل از طرح موضوع از تریبون مقدس نماز جمعه آن هم با آن کیفیت حداقل بررسی و تحقیق را انجام می دادند و به عبارتی یک جانبه قضاوت نمی کردند.

اقداماتی که در شهرستان هیرمند در دولت تدبیر و امید صورت گرفته کم نظیر است، ضمن اینکه هر کس در این شهرستان انتقادی نسبت به عملکرد داشته باشد با طیب خاطر پذیرا و پاسخگو هستیم.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.