فرماندار زابل: تحمل شنیدن انتقاد باید در همه افراد افزایش یابد زیرا باعث رشد همه جانبه می شود - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار
مهندس ناظری در دیدار با تعدادی از اعضای تحریریه رسانه خبری، تحلیلی نی زار ضمن محکوم کردن جنایات صهیونیست ها در غزه و اعلام انزجار نسبت به کشتار مردم بی دفاع به ویژه کودکان اظهار داشت: رژیم غاصب اسرائیل نماد تروریسم دولتی ست و مجامع بین المللی باید نسبت به این اقدامات وحشیانه موضع درستی اتخاذ نمایند.
ایشان در بخش دیگری از سخنان خود با گرامیداشت روز خبرنگار تعداد نشریات و رسانه ها را نشان دهنده ی پویایی هر جامعه دانست و اضافه نمود فعالیت های رسانه ای در حوزه مجازی در سیستان مطلوب است و این موضوع نشات گرفته از افراد متفکر و اندیشمندی ست که در این حوزه مشغول به کارند.
فرماندار ویژه زابل در خصوص مشکلات فراوان حوزه سیستان با تقسیم بندی این مشکلات به بخش های خشکسالی، ریزگردها، اشتغال و موادر مخدر افزودند باید برای حل همه این مشکلات برنامه ریزی مدون داشته باشیم که در تمام این حوزه مشغول به کار هستیم
وی همچنین با اشاره به طرح هم اندیشی توسعه سیستان و اظهار امیدواری نسبت به تاثیرگذاری مثبت این طرح، اشاره داشتند که علیرغم وجود اندیشه های فراوان باز هم در سیستان شاهد این مشکلات هستیم و باید با کارشناسی دقیق دلیل عدم دست یابی به توفیق کامل را جستجو نماییم.
مهندس ناظری در خصوص خط دوم لوله آب چاه نیمه ها به زاهدان گفت: اگرچه این طرح در حال حاضر از مرحله اجرا خارج شده است اما در صورت اجرای کامل پیشنهاد اخذ عوارض برای توسع کشاورزی سیستان را از این خط لوله ارائه کرده ایم.
بخش دیگری از سخنان ایشان به موضوع مصوبات سفر رئیس جمهور و پیگیری این مصوبات از سوی استاندار اختصاص داشت که در این زمینه از شروع مطالعات منطقه ویژه اقتصادی سیستان خبر داد و اضافه نمود که البته قبل از این موضوع باید اجرایی شدن منطقه آزاد تجاری رامشار و میلک که در گذشته به تصویب رسیده است مورد پیگیری قرار گیرد.
گسترش مشاغل خانگی در محله های حاشیه شهرخبر دیگری بود که ناظری درباره آن اضفه داشت به منظور گسترش اشتغال و کنترل مشاغل مزاحم و قاچاق در چند محله حاشیه شهر این طرح اجرایی شده است که چندین خانوار از مزایای این طرح استفاده می کنند.
فرماندار زابل همچنین با گلایه از اداره کل ورزش و جوانان استان به دلیل عدم پیگیری و رسیدگی مطلوب به ورزش سیستان به وجود نارسایی هایی در این بخش اشاره داشت و اظهار امیدواری نمود با توجه به استعداد فراوان جوانان سیستانی در رشته های مختلف ورزشی، آن طور که شایسته است به ورزش این منطقه بها داده شود.
در پایان نیز ضمن قدردانی از زحمات کلیه دست اندرکاران رسانه های مجازی منطقه برای رسانه خبری نی زار موفقیت و پیشرفت را آرزو کرد