نماینده سیستان عضو کمیسیون تلفیق لایحه‌ بودجه ۱۴۰۰ شد/ - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار :  محمد سرگزی نماینده مردم شریف سیستان از طرف کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی برای عضویت در کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۰ کشور انتخاب شد.

به گزارش نی زار، محمد سرگزی از جوانترین نمایندگان کشور با شجاعت، اخلاص، تخصص و تعهد و تلاش مضاعف در گذر شش ماهه از خدمتگزاری به مردم شریف سیستان در مجلس شورای اسلامی با توجه به اهمیت موضوع بودجه ، جهت بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۰ پس از برگزاری نشست روز چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ کمیسیون عمران مجلس، با اکثریت آرا به عنوان یکی از  اعضای کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۰ کشور انتخاب گردید.

کمیسیون تلفیق یکی از کمیسیون‌های تخصصی مجلس است که برای بررسی لایحه بودجه کل کشور پس از تقدیم این لایحه از سوی دولت به مجلس ایجاد می‌شود.

کمیسیون تلفیق براساس ماده ۴۵ آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، پس از ارائه لایحه بودجه از سوی دولت به مجلس به‏ منظور تنظیم اصول و مفاد برنامه ‏هاى توسعه و لوایح بودجه کل کشور و ایجاد هماهنگى بین کمیسیون‌هاى تخصصى مجلس شوراى اسلامى ایجاد می‌شود.

کمیسیون تلفیق گزارش‌های کمیسیون‌های تخصصی و کلیات و جزئیات برنامه و پیشنهادهای نمایندگان حداکثر ظرف سه هفته را رسیدگی و گزارش نهایی خود را جهت رای گیری نهایی به صحن علنی مجلس ارائه می دهد.

گفتنی ست دیگر‌ نمایندگان استان از جمله مالکی، دهمرده، درخشان، حسین زهی و فاضلی نیز کاندیدای عضویت در کمیسیون تلفیق بودند که در کمیسیون های مربوطه نتوانستند آرای لازم را کسب کنند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.