ایجاد ردیف بودجه مستقل برای اصلاح و توسعه شبکه فاضلاب #زابل - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار : یکی از مهمترین دغدغه های شهروندان و مسئولین شهر زابل اصلاح و توسعه شبکه فاضلاب این شهر است که همواره مورد بحث و حتی چالش بوده و اکنون با پیگیری سرگزی نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی این آرزو محقق گردید.

به گزارش نی زار ردیف اعتباری مستقل برای فاضلاب زابل از محل بودجه سال ۱۴۰۰ وفق ماده ۲۳ الحاق قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت با پیگیری مجدانه #محمدسرگزی در نتیجه مصوبات سفر علی نیکزاد نائب رئیس مجلس و تیم همراه و مقامات کشوری به حوزه سیستان ایجاد شد.

با پیگیری مصوبات سفر (۱۳۹۹/۰۵/۰۹) نائب رئیس مجلس و مقامات کشوری به حوزه سیستان# محمدسرگزی گفت : موضوع شبکه جمع آوری فاضلاب یکی از دغدغه های اصلی مردم حوزه سیستان می باشد که همواره مشکلات متعددی را با توجه به فرسودگی لوله ها و نبود شبکه در برخی نقاط شهر ، ایجاد نموده است و این موضوع از موارد مهم و مورد تاکید در بازدید آقای نیکزاد از حوزه سیستان بود که بر این اساس با توجه ویژه و پیگیری های انجام شده با تخصیص ردیف مستقل اعتباری در این خصوص اتفاق بزرگی حادث گردید.

#محمدسرگزی عضو کمیسیون عمران و دبیر کمیته آب و فاضلاب مجلس د اینباره گفت: با پیگیری های مکرر علی نیکزاد نائب رییس مجلس شورای اسلامی و تلاش های حمیدرضا جانباز مدیرعامل شرکت آبفا کشور ، حمید رضا عدل معاون فنی، امور زیربنایی و تولیدی سازمان برنامه و بودجه و اکبر رحمانی قهرودی رییس امور راه و ترابری و مدیریت عمران شهری و روستایی سازمان برنامه و بودجه و استانداری و سازمان برنامه بودجه استان سیستان و بلوچستان ردیف مستقل اعتباری از محل بودجه سال ۱۴۰۰ وفق ماده ۲۳ الحاق قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت برای اصلاح و تکمیل شبکه فاضلاب زابل در نظر گرفته شد.

#محمدسرگزی دبیر کمیته آب و فاضلاب مجلس با بیان اینکه مصوبات وتصمیماتی که گرفته می شود بایستی تا حصول نتیجه نهایی و اجرایی شدن آن پیگیری گردد، اظهار داشت: دستگاه های اجرایی موظف به پیگیری عملیاتی شدن این مصوبات هستند به گونه ای که خروجی مصوبات و وعده های داده شده در عمل جهت رفع مشکلات، کمبودها و توسعه منطقه برای مردم قابل مشاهده باشد.

شایان توجه است اعتبار تقریبی ۲۰۰۰ میلیارد ریال از ردیف های متوازن و ملی سازمان برنامه و بودجه در این خصوص قابل پیش بینی خواهد بود .

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.