همراهی تحسین برانگیز مردم سیستان با کمیته مبارزه با کرونا - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار : شهروندان سیستانی در شمال استان سیستان و بلوچستان در هفته های گذشته و پس از هشدارهای به موقع کمیته شهرستانی مقابله با #کرونا با رعایت نکات بهداشتی و ایمنی به مقابله با کرونا برخواسته و باعث روند نزولی شیوع کرونا در این منطقه شدند.

به گزارش #نی_زار در شهرهای مختلف منطقه #سیستان شاهد استفاده اکثریت مردم از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی هستیم که می تواند الگویی قابل تقدیر برای دیگر مناطق و استان های کشور باشد.

ورود به موقع کمیته مقابله با کرونا در بحث آموزش همگانی و آماده باش کامل دستگاه های عضو این کمیته خصوصا علوم ‌پزشکی زابل باعث آگاهی بخشی موثر و در نتیجه همراهی تحسین برانگیز مردم شد.

این شرایط یادآور نکته ی مهمی ست که اگر‌ مردم احساس کنند مسئولین و دست اندرکاران صادقانه در حال خدمت و تلاشند ، آنها نیز به نحو احسن به وظیفه خود عمل خواهند نمود.

ان شالله با تداوم این شرایط و همراهی بیش از پیش مردم و تلاش مسئولین امر شاهد کاهش و به صفر رسیدن تعداد مبتلایان به کرونا در منطقه سیستان و در کل کشور باشیم‌.

شهروندان عزیز فراموش نکنند برای عبور از این شرایط سخت لازم است از برگزاری تجمعات خود داری نموده و زدن ماسک، شستشوی دست ها و رعایت فاصله اجتماعی را طبق اطلاعیه های ستاد مقابله با کرونا انجام گیرد.

#ماسک_بزنیم

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.