حمایت فرمانداری زابل از فعالیت های جهاد دانشگاهی سیستان - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار : معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار ویژه زابل با ابراز خرسندی از فعالیتهای انجام گرفته توسط جهاد دانشگاهی در منطقه سیستان، بر ادامه روند فعالیتهای علمی، پژوهشی و فرهنگی این نهاد با قوت بیشتر تأکید کرد .

به گزارش نی زار به نقل از خبرگزاری ایسنا منطقه سیستان و بلوچستان، غلامرضا گنجی که در جریان بازدید از دفاتر مختلف جهاددانشگاهی زابل در محل دفتر مرکزی این نهاد سخن میگفت، افزود: جهاددانشگاهی با دارا بودن زیرمجموعه های تخصصی و توانمند می تواند گامهای خوبی در زمینه مختلف از جمله پژوهش و فرهنگ بردارد .

همچنین مدیرجهاددانشگاهی زابل نیز با اشاره به فعالیتهای انجام شده توسط جهاددانشگاهی در شهرستان زابل و منطقه سیستان، فعالیتهای این نهاد را مبتنی بر تخصص و تعهد دانست و افزود: این نهاد با دارا بودن خبرگزاری ایسنا در منطقه سیستان توانسته در زمینه اطلاع رسانی شفاف و به موقع در زمینه های مختلف گامهای بسیار خوبی را بردارد .

مهدی کشته گر ادامه داد: مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) نیز از دیگر زیرمجموعه های فعال و پویای این نهاد محسوب می شود که توانسته با انجام فعالیتهای علمی و کارشناسی شده در زمینه نظر سنجیهای گوناگون اقدامات خوبی را انجام دهد .

وی ادامه داد: مرکز آموزش عالی علمی کاربردی و مرکزآموزش کوتاه مدت تخصصی جهاددانشگاهی نیز بعنوان زیر مجموعه های دانشگاهی و تخصصی با ارائه خدمات دانشگاهی و آموزشی، همواره سعی در ارائه خئمات بهینه و کاربردی به شهروندان سیستانی می باشند .

لازم به ذکراست معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار ویژه زابل از مرکز آموزش عالی علمی کاربردی، دفترمرکزی جهاددانشگاهی، مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت و دهکده گیاهان داروئی جهاددانشگاهی زابل بازدید کرد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.