گلایه جوان سیستان و بلوچستانی از بی عدالتی و عدم‌ رعایت حقوق شهروندی برای ساکنان استان! - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار : بر اساس تصمیم دولت محترم سهمیه کارت های سوخت در استان سیستان و بلوچستان تقریبا ۱۰۰ لیتر نسبت به استان های دیگر کاهش دارد که مشکلات عدیده ای را برای ساکنین این استان فراهم نموده و دارندگان وسایل نقلیه مجبورند بخش اعظم سوخت مورد نیاز اتومبیل خود را به صورت آزاد و با نرخ های چند برابری تهیه نمایند، که این‌مساله واکنش های بسیاری داشته است و در این باره یکی از جوانان سیستان و بلوچستان گلایه نوشتی کوتاه برای این تارنما ارسال نموده است!.

آقایان مسئول شما چه حقی دارید و از کجا آمده اید که به خود اجازه می دهید ما را از حقوق شهروندیمان محروم کنید اگر شما توان مبارزه با قاچاق سوخت را ندارید چرا باید بهای آن را شهروندان رنج کشیده این دیار بدهند؟

چرا سهمیه کارت سوخت مردم استان سیستان و بلوچستان ۱۰۰ لیتر کمتر از سهمیه سوخت مردم ایران است؟

مگر مردم این استان را از مردم ایران جدا می دانید؟ مگر ما شهید ندادیم ؟ مگر ما مرزداری نکردیم؟ مگر مارا از مالیات معاف کرده اید؟ که سرتان را زیر برف کرده اید.

به جای اینکه شرایط را برای رفاه زندگی در این منطقه فراهم کنید عرصه را تنگ تر میکنید . به لطف نابینایی و ناشنوایی خود و رئیسانتان دست ما کوتاه است اما ایمان داریم و متذکر میشویم با این حجم از مشکلات اگر شب خوابتان می برد چشم به رحمت خدا نداشته باشید چراکه آه و ناله این مردم رنج کشیده بدرقه زندگیتان است.

اگر توان مدیریت ندارید عرصه را خالی کنید تا فرد دیگری بیاید این مردم با سهمیه بندی با فشار تحریم و هر سختی که دشمنان بر ما وارد کنند مشکلی ندارند اما درد تبعیض ، بی کفایتی ، بی لیاقتی مسئولین قابل تحمل نیست چطور می شود که شهر زاهدان با ۲۰۰ کیلومتر فاصله از چاهنیمه ها از آب بهره می برد اما روستاهای مجاور از نعمت آب محرومند و به روش سقایی آبرسانی میشوند درد آنجاست که به سیستم آب شرب هم متصل اند.

به داد مردم برسید قبل از آنکه داد مردم به شما برسد تمهیداتی بیاندیشید تا مردم این خطه هم مثل یک شهروند ایرانی از حقوق خود بهره مند شوند.

خداوند به شما برابر اعمالتان اجر بدهد (رسانه عزیز سکوت جایز نیست مطالبه حق مردم سرشاخ شدن با جناح مطبوع نیست لطفا حق مردم را بخواهید چه از آنکه با شماست چه از آنکه بر شماست)

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.