سیستان و بلوچستانی که جزو ایران نیست! - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار : پس از حادثه تلخ آتش سوزی که چهار کودک معصوم آینده دار استان محروم #سیستان_و_بلوچستان در آتش بی تدبیری و بی کفایتی سوختند و آسمانی شدند تا به امروز صدایی از نمایندگان این استان در نیامد که نیامد و به تبع آن مسئولین کشوری هم به چند توییت کوتاه و پست اینستاگرامی بسنده کردند.

سوال اکثریت اهالی این استان از نمایندگانشان این هست که چرا بعد از گذشت دو روز از حادثه تلخ آتش سوزی مدرسه دخترانه در زاهدان صدایی از وکلای محترم در نیامده، گویی به کما رفته اند.

مسلما این حادثه هم همچون بسیاری از حوادثی که همه روزه اتفاق می افتد چند روزی تیتر اول اخبار است و به یکباره دست خوش فراموشی خواهد شد.

بزرگوارانی که در راس امور قرار دارید، نقش پر رنگ مردم مظلوم و دور افتاده از پایتخت را از یاد نبرید و همینطور حضور فعال و همیشه در صحنه این مردم در انتخابات ادوار گذشته!

با تمام این‌اتفاقات سوال اینجاست چرا نمایندگانمان مانند دیگر نمایندگان به فکر مردمشان نیستند!

استعفای دسته جمعی نمایندگان اصفهان برای احقاق حقوق مردمشان یادتان هست؟
دفاع نماینده بوکان برای مردم سیستان و بلوچستان هم یادتان باشد.

حال اگر از مسئولین بگذریم، باید از مردم گلایه کنیم! مردمی که در برابر مشکلات موجود هیچ عکس العملی نشان نمی دهند و آنها هم به گذاشتن چند مطلب کوتاه در فضای مجازی بسنده میکنند و برای گرفتن حق مسلم خود، قفل سکوت را نمی شکنند
تا کی میخواهیم با مهاجرت و سکوت مشکلات را به دست فراموشى بسپاریم و تا آخر عمر از کمترین امکانات رفاهی محروم باشیم و هر روز مشکلی به مشکلاتمان افزوده شود!

#سیستان_و_بلوچستان_را_دریابید
#اسوه_حسنه
مصطفى حمزه اى

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.