اطلاعیه روابط عمومی دانشگاه زابل در پاسخ به نشر اکاذیب رسانه ایی - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار : اخیرا برخی رسانه های محلی بویژه در فضای مجازی اقدام به نشر مطالب کذب و با هدف تخریب جایگاه دانشگاه زابل نموده‌ اند.

مدیریت این دانشگاه، همواره با سعه صدر از چنین اخبار ناموثق رسانه‌ای، عبور کرده و به اهداف مهم و کلیدی خود در جهت توسعه‌ منطقه‌ای پرداخته است. با این وجود، نشر اکاذیب اخیر، به طور مستقیم مرتبط با نحوه صرف بیت‌المال بوده که با توجه به ساز و کار جامع نظارتی و هوشیاری دستگاه‌های عامل، عملکرد مالی دانشگاه بسیار شفاف بوده و خوشبختانه با مدیریت سالم و آگاهانه، مبالغ قابل توجهی صرفه‌جویی مالی نیز صورت گرفته است.
نگاه اجمالی به برونداد رسانه‌های سالم محلی، منطقه‌ای و کشوری، نیز به طور واضح موید حجم قابل توجه اطلاع‌رسانی شفاف از عملکرد سازنده دانشگاه مبتنی بر رعایت قوانین و مقررات نظارتی است.
بر این مبنا، بدین‌وسیله اخبار نادرست منتشر شده، به طور جد تکذیب و اعلام می‌دارد مدیریت دانشگاه ضمن تداوم عملگرایی در چارچوب حفظ و صیانت از بیت‌المال و ممانعت از دست‌درازی افراد فرصت‌طلب و سودجو، موضوع را به طور جدی از طریق مراجع قضایی پیگیری خواهد نمود. بدیهی است نتایج این پیگیری به اطلاع عموم مردم شریف سیستان و دانشگاهیان عزیز خواهد رسید.

روابط عمومی دانشگاه زابل

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.