برگزاری مستر کلاس «گفتاری درباره ماهیت عکاسی» با حضور «مجید شقایی فلاح» در زابل - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

مستر کلاس «گفتاری درباره ماهیت عکاسی» با حضور «مجید شقایی فلاح» در زابل برگزار می شود.
مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری نی زار گفت: مستر کلاس «گفتاری درباره ماهیت عکاسی» با حضور مجید شقایی فلاح از سوی موسسه فرهنگی هنری نی زار در زابل برگزار می شود.
مهدی کشته گر افزود: در این نشست تخصصی یک روزه موضوعات شناخت رسانه عکاسی، ذهنیت و خلق اثر هنری، دلالت و معنا در عکاسی و مصادیق نگاه عکاسانه و تحلیل آثار مطرح می شود.
وی اظهارداشت: این کارگاه پنج شنبه ۲۹آذرماه در موسسه فرهنگی هنری نی زار واقع در خیابان فردوسی، روبروی فردوسی چهلم با حضور علاقمندان به هنر عکاسی برگزار می شود.
مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری نی زار تصریح کرد: علاقمندان می توانند چهارشنبه ۲۸ آذر برای شرکت در مسترکلاس «گفتاری درباره ماهیت عکاسی» با «حامد غلامی» مدیر این نشست هماهنگی لازم را انجام دهند.
وی گفت: هزینه شرکت در این نشست تخصصی ۵۰ هزار تومان است و در پایان به تمامی شرکت کنندگان گواهی شرکت از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی زابل و موسسه فرهنگی هنری نی زار اعطا می شود.
کشته گر بیان کرد: “مجید شقایی فلاح” مدرس این نشست تخصصی یک روزه از اعضای انجمن عکاسان ایران بوده، که از عکاسان و مدرسان عکاسی و مجسمه‌سازی در دانشگاه‌های هنر سطح کشور می باشد، وی که سابقه‌ی حضور در جشنواره ها و نمایشگاه های داخلی و خارجی بسیاری را دارد، توانسته کسب جوایز ملی و بین‌المللی بسیاری را در کارنامه ی خود داشته باشد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.