جشن روز کارگر توسط کارخانه آویسا پارسه زابل برگزار شد+معرفی کارگران نمونه سال ۱۳۹۶ - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار : همزمان با روز جوان نخستین جشن روز کارگار کارخانه آویسا پارسه زابل با محوریت معرفی و تقدیر از کارگران نمونه در سالن آمفی تیاتر دانشگاه زابل برگزار شد.

به گزارش نی زار، مراسم محوری تجلیل از کارگران نمونه کارخانه شب گذشته با حضور فرماندار محترم شهرستان نیمروز, معاون مدیرکل و ریاست محترم اداره تعاون, کار و رفاه اجتماعی زابل, فرمانده محترم سپاه نیمروز و تعدادی از مدیران محترم شهرستان های زابل و نیمروز برگزار گردید.

در ابتدای این برنامه مهندس بهرام امام مدیر کارخانه اویسا پارسه ضمن خوشآمد گوی به حاضرین از زحمات شبانه روزی پرسنل این کارخانه تشکر و قدردانی نمود.

محمدحسن دهمرده فرماندار نیمروز نیز در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات مهندس امام مدیرکارخانه اویسا پارسه زابل بیان داشت : مهندس امام سخنران نیستند ولی مرد عمل هستند, ایشان از افراد بسیار توانمند و پر تلاشی است که مدیریت کارخانه آویسا پارسه را برعهده دارند و مدیریت بسیار خوبی را اعمال کرده اند.

دهمرده در سخنرانی بمناسبت نخستین جشن روز کارگر اظهار داشت: اولین کارخانه ای که بعد از انقلاب در سیستان به این میزان اشتغال,کار و تولید ایجاد کرده است کارخانه تولید لوله های جی آر پی می باشد.

وی تاکید کرد : بارها ذکر کرده ایم که اگر مانند کارخانه آویسا پارسه زابل ۵ مورد در سطح سیستان تاسیس می شد که می توانست چهارصد نفر بصورت مستقیم و بیش از چندین برابر این آمار بصورت غیر مستقیم مشغول به کار باشند, مشکل سیستان تا حدود زیادی حل بود ولی چه می توان کرد که تنها کارخانه آویسا پارسه است که این تعداد متقاضی اشتغال دارد.

فرماندار نیمروز یادآورد شد: پول در دست خیلی از افراد است و آقای دکتر ظهیر امامی این هزینه را در منطقه سیستان بدون یک ریال تسهیلات بانکی سرمایه گذاری کرده اند و جا دارد ما از آقای دکتر ظهیرامامی و آقای مهندس امام و همه همکارانشان تشکر کنیم و انتظار داریم این کار را در منطقه توسعه دهند.

وی در پایان ضمن عرض تشکر از مدیریت محترم کارخانه بیان کرد: همه کارگران با دقت و با خلوص کامل زحمت می کشند تا مجموعه آویسا پارسه موفق شود و تمام مسئولین هم تلاش می کنند تا این کارخانه در ادامه راه موفق تر باشد.معاون مدیرکل و رئیس اداره تعاون, کار و رفاه اجتماعی شهرستان زابل اظهار داشت: همانطور که مستحضرید در هفته کار و کارگر قرار داریم و این هفته جهت پاسداشت از مقام شامخ این عزیزان و به پاس زحمات بی دریغشان گرامی داشته می شود.

معاون مدیرکل و رئیس اداره تعاون, کار و رفاه اجتماعی شهرستان زابل به عنوان سخنران بعدی این مراسم اظهار داشت : بر حسب وظیفه ذاتی اداره کار شهرستان زابل برنامه هایی را بمناسبت هفته کار وکارگر پیش بینی کرده است که آغاز برنامه ما غبارروبی مزار مطهر شهدا و تجدید پیمان با شهدا و آرمان های شهدا بود که به وسیله مدیریت محترم و کارگران کارخانه آویسا پارسه انجام گرفت.

مجتبی زاده میر تاکید کرد :بنده به نوبه خودم از زحمات آقای مهندس امام عرض تقدیر و تشکر دارم و همچنین از کل مجموعه کارخانه آویسا پارسه زابل, چرا که کمتر مجموعه ای است که بصورت خودجوش چنین برنامه های را برگزار می کند که این جای تقدیر و تشکر دارد.

گفتنی ست در این مراسم ک

ارگران نمونه سال ۱۳۹۶ کارخانه آویسا پارسه زابل معرفی و لوح سپاس و تندیس ویژه نخستین جشن روز کارگر کارخانه آویساپارسه زابل به آنها اعطا شد.کارگران نمونه سال ۱۳۹۶:
۱_ سعید قنبری
۲_ احسان شارعی
۳_ عارف کمالی

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.