جای خالی دغدغه های این روزهای مردم سیستان در خطبه های نماز جمعه! - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نــــی زار : این روزها مردم سیستان با بحران های مختلفی مواجه هستند که هر یک در برهه زمانی اثرات سنگینی را بر مردم وارد می کند، مشکلاتی از قبیل خشکسالی ها، طوفان و … که دست مایه طبیعی دارند از یک سوی و خروج نخبگان و مدیران شایسته از طرف دیگرف باعث شرایط امروز سیستان شده است.

یکی از خبرهایی که بسیار نگران کننده بود و شاید شوکه آور نیز محسوب گردد جابجایی دادستان جوان زابل است که موجی از نگرانی را در بین اقشار مختلف مردم ایجاد کرده و هر یک از تشکل ها و گروه های مردمی و حتی رسانه ها به دنبال لغو این جابجایی هستند تا سیستان بیش از این خالی از مدیران شایسته نگردد.

تریبون نماز جمعه زابل به مطالبه گری و بیان مشکلات روز منطقه شهره است و امام جمعه محترم زابل همواره کوشیده است تا با رصد تحولات منطقه، انها را از تریبون نماز جمعه فریاد کند.

شاید بخش بزرگی از مردم منتظر ورود امام جمعه مطالبه گرشان به مساله و دغدغه های این روزهایشان بودند تا از تریبون نماز جمعه فریاد ما مدیران شایسته مان را نمی گذاریم از منطقه خارج شوند را بشنوند، اما این مهم تحقق نیافت و از تریبون نماز جمعه به این مساله اشاره ای نشد!

با دقتی که امام جمعه محترم در فضای مجازی دارند بعید است از این موضوع بی اطلاع باشند و خواسته این روزهای مردم مبنی بر ادامه حضور دادستان توانمند و پرتلاش را نادیده گرفته باشند ، فرض دیگری نیز متصور است و آن این است که بعد انتقال ایشان قرار است راجع به توانمندی وی و لزوم حفظ نیروهای ارزشمند سخن بگویند که البته نوش دارو پس از مرگ سهراب درمان نخواهد کرد!

امیدواریم امام جمعه محترم باری دیگر گلوی فریاد مردم مظلوم سیستان شوند و این خواسته به حق شان را از مسئولین مربوطه مطالبه کنند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.