شهرداری محترمانه در حال بازسازی قبور شهدای گمنام است/مسئول محترم وقتی امام جمعه ورود کرده است شما دهان را ببند!/از استاندار محترم تشکر می کنیم - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار : خطبه های نمازجمعه زابل به امامت حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر کیخا برگزار شد .

متن خطبه ها به شرح زیر است :

یکشنبه ۸ اردیبهشت روز شوراهاست که ما این روز را به همه عزیزانی که در شوراهای اسلامی در اقصی نقاط کشور عزیزمان فعالیت می کنند تبریک عرض می کنیم مخصوصاً عزیزانی که در شورای اسلامی شهر زابل هستند .

مطالبه گر و منتقد باشیم ، کار انجام دادند تشکر کنیم و جایی که قصور ، کوتاهی و کم کاری هم که داشتند اعتراض کنیم کاری که خود بنده سالهاست انجام می دهم .

اخیراٌ یک خبر دروغی در مورد مرقد مطهر شهدای گمنام در فضای مجازی پخش شد و ازآنجایی که خیلی گسترش پیدا کرد و عمومی شد این مورد را عرض می کنم.

یک خبر دروغ ، بی انصافانه و با یک الفاظ بسیار زشت در یک سایت خبری منتشر شد ؛ شهردار و شورای شهر که ما با این عزیزان تعارف هم نداریم ، بنده در این چهار سال در برخی موارد شدیدترین انتقادها را در مورد شهردار و شورای شهر داشتم اما وقتی کار می کنند انصاف و تقوا میگوید کارشان را ببینیم.

پارکی را دارند زیباسازی میکنند ، درختان بدرد نخور را قطع و درخت جدید جایگزین کردند و با علم دارند کار میکنند یک مکان تفریجی درست کردند و مرقد شهدای گمنام هم آنجاست و سنگها شکسته بود و مقرر گردید بازسازی شود .

شهرداری آمده محترمانه بازسازی را انجام میدهد و در یک سایت خبری آمده تخریب وحشیانه ای قبور شهدای گمنام، کاری که داعش انجام میدهند ، این بجای تشکرشماست ، باید از شورای شهر بخاطر بازسازی قبور شهدا تشکر کرد یا توهین ؟

بعضی از افراد با بعضی از اعضای شورای شهر خصومت شخصی دارند اما دلیل نمیشود و اینها ذهن مردم را مشغول کردند.

بجای اینکه بیایند مشکلات مردم را بررسی کنند ، در این فرصتی که الان خسارتها بر کشاورزان و دامداران وارد شده، سایتها باید یکدست مشکلات مردم را رصد کنند که آیا خسارت شان تایید و پرداخت شد؟

مشکل مرز را ببینید ، آمده اید یک بازسازی مرقد مطهر شهدا را بجای تشکر دروغ نوشتی که تخریب کردند و کسی هم نبوده..

بنده بعنوان امام جمعه ، رئیس شورای فرهنگ عمومی و عضو هیئت امنا این مرقدها رفته ام کار را دیدم.

فرماندار محترم هم اینکار را دو ماه قبل تایید کردند و ظاهراٌ فراموش کردند …

حدود دو سال پیش در همین پارک شهر در ساختمان بازنشستگان جلسه ای با حضور نماینده استانی حفظ و نشر آثار دفاع مقدس جلسه بود و همان جا مطرح شد که قبور شهدا بازسازی شود و همه تایید کردند …
حالا آمده اند و می گویند کار غیر قانونی …!!!
آنقدر گستاخانه وقتی میشوند امام جمعه ورود کرده و تایید شده باز هم ویل کن نیستند ….!!!
بزنید ریشه خودتان را …. و قطعش کنید تا کار تمام شود …
اینقدر بی تربیتی و بی ادبی ……
مسئول محترم وقتی میفهمی امام جمعه ورود کرده ، امام جمعه که آبروشو وسط میدان گذاشته ، امام جمعه ای که یک ریال به جیب نزده ، یک ریال کار اقتصادی انجام نداده و برای خدا آبرو و جانش را در کف دست گذاشته …

مسئول محترم وقتی فهمیدی امام جمعه آمد ورود و تایید کرد … دیگه دهن را ببند ( تکبیر بلند حضّار )

هزاران نفر بازمانده تحصیل داریم ، هزاران نفر در سیستان با مرگ دست و پنجه نرم میکنند ، هزاران دامدار خسارت میلیاردی بر آنان وارد شده …. هزاران کشاورز در این خشکسالی دارند می پوسند … اونوقت شما آمده اید یک کار بازسازی مرقد شهدا را تخریب وحشیانه قید می کنید ؟
ما کی میخواهیم پیشرفت کنیم ؟ یک جامعه ای که میخواهد از عقب ماندگی رها شود اینکارها به چه معنی است ؟
بعد یک نفر به اسم جانبازان و خانواده شهدا نامه و بیانیه می نویسند … این کارها را جمع کنید …..
ما از کسی واهمه نداریم…. ما از فرماندار محترم خواهش می کنیم بصورت قانونی ورود کنند ، هنگامی که می داند افکار از مشکلات منحرف میشود خودشان جلوی این کارها را بگیرند …. ذهن مردم دارد منحرف میشود …

مردم دارند زیر بار مشکلات له میشوند آنوقت یک سایت خبری ذهن ها را ببرد به یک مسئله خیلی دور …. دروغ و تهمت….
ما از همه مسئولینی که ادب را رعایت کردند تشکر می کنیم و این قضیه را تمام کنند و به موضوع مرز و مشکلات مرزی بچسبیم…
ما از استاندار محترم که بصورت سرزده از مرز بازدید داشتند تشکر می کنیم و امیدواریم که به همین مرحله بسنده نکنند و مرز باز گردد و اثر بازگشایی آن در سر سفره مردم دیده شود .
از فرماندار محترم هم بابت پیگیری چند پرواز تهران زابل و بالعکس اضافه شد و خبر خوشی داند که پروازهای گرگان زابل هم قرار است انجام شود …
اینها خبرها خوش است و باید پیگیری شود و رسانه ها ، سایتها و کانال های خبری این مطالبات را پیگیر کنید …

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.