تغییر مدیریت های استان یک ضرورت برای تحول در منطقه - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار – امام جمعه زابل در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: انقلاب اسلامی هدیه الهی بود که باید قدر آن را دانسته و برای حفظ این انقلاب از جان و دل تلاش کنیم و کاستی ها را نباید به پای اصل انقلاب بگذاریم زیرا سوء مدیریت عامل مشکلات و کاستی هاست.

حجت الاسلام علی اکبر کیخا افزود: در نظام اسلامی تمام مسئولان به دست خود مردم انتخاب می شوند اگر یک مسئولی چه خوب و چه بد مدیریت می کند انتخاب خود ماست؛ ما باید مطالبه گری خودمان را ادامه دهیم .

وی افزود: مطالبه گری را رهبر ما از همه مردم به ویژه جوانان و دانشجویان خواسته است.

امام جمعه زابل بیان کرد: ضروری است به عنوان مطالبه مردمی بازارچه های مرزی در منطقه فعال تا همه مردم از منافع مرز منتفع شوند.

وی راه اندازی منطقه آزاد تجاری – صنعتی در سیستان را از دیگر مطالبات مردم ذکر کرد و گفت: لازم است برخی طرح هایی که در گذشته وعده آنها داده شده نظیر کارخانه لاستیک سازی رامشار و توربین های بادی با سرمایه گذاری خارجی در منطقه مورد توجه جدی قرار گیرند.

وی از استاندار سیستان و بلوچستان درخواست کرد پرداخت خسارت به کشاورزان و دامداران منطقه سیستان با توجه به خشکسالی شدید در اولویت قرار گیرد.

وی بر تغییر و تحول در مدیریت های استان تاکید کرد و گفت: ضروری است یک تغییر مدیریتی را مردم ما ببینند بلکه یک تحولی در منطقه ایجاد شود.

امام جمعه زابل از وزیر بهداشت و استاندار سیستان و بلوچستان برای انتخاب سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی زابل به عنوان فردی متعهد و متخصص قدردانی کرد و افزود: امیدواریم سرپرست جدید این دانشگاه همان کارهای ریاست قبلی را ادامه دهد و کارها و طرح های قبلی را به اتمام برساند.

منبع : ایرنا

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.