نشانه های تعقل و عدالت در رسانه ملی - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار : طی شب های گذشته در اتفاقی مبارک شبکه استانی #هامون در یکی از ویژه برنامه هایش میزبان چهره نام آشنای فرهنگ و سیاست استان بود ، اتفاقی که می توان از آن به حرکت رسانه ملی به سمت احترام به اکثریت جامعه یاد کرد و ستود.

دکتر محمدتقی #رخشانی که به عنوان شاخص #اصلاحات استان شهره می باشد در ویژه برنامه #ناردونه شبکه استانی #هامون حضور یافت تا طلسم انحصارگرایی در رسانه ملی شکسته و این رسانه مسیر تامین خواست اکثریت جامعه را طی کند.

#سیستان و #بلوچستان در طول سال های گذشته و در انتخابات های گوناگون نشان داده که استانی اصلاح_طلب می باشد و همواره چهره های اصلاح طلب در این استان آرای اکثریت مطلق را داشته اند اما متاسفانه فضای تند و پر از التهابی که بعضا برخی چهره های تندرو و افراطی علیه چهره های سرشناس این جریان ایجاد می کردند که البته در حال حاضر نیز همچنان بر آن مدار می چرخند! باعث عدم بهره مندی جامعه از ظرفیت و اندیشه این افراد شده است که اتفاق اخیر در رسانه ملی در صورت تداوم می تواند این نقصان بزرگ را جبران نماید.

گفتنی ست دکتر محمدتقی #رخشانی یکی از چهره های شاخص جریان اصلاحات می باشد که با شکل گیری دولت نخست #دکتر_روحانی گزینه قطعی #استانداری #سیستان و #بلوچستان بود، به طوریکه در جلسه هیات دولت نیز مطرح گردید اما به دلیل عدم حمایت برخی نمایندگان و چهره های خاص ! استان از توان و اندیشه این چهره ی بومی بی بهره ماند

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.