عزمی جدی برای ورود به پروژه انتقال آب دریای عمان به سیستان - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار : مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت: جلسه امکان سنجی و برنامه ریزی پروژه انتقال آب از سواحل جنوبی استان با حضور مشاورین و مشارکت نمایندگان دستگاههای مرتبط در این اداره کل برگزار شد.

به گزارش نی زار، پورملائی در این جلسه افزود: موضع انتقال آب از سواحل جنوبی استان به شمال استان و تامین منابع آبی پایدار با اولویت: شرب و کشاورزی، صنعتی، بهداشت و محیط زیست برای حوزه های در طول مسیر و همچنین استانهای خراسان جنوبی و رضوی در این جلسه بررسی شد .

مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان بیان کرد: بررسی طرح به لحاظ اولویت های محیط زیستی اعم از طرح های ارزیابی، فواید، چالش ها و ضرورتها و … و همچنین امکان سنجی ایجاد این منابع در حوزه های مصرف کننده در طول مسیر و تامین آب پایدار برای سایر حوزه ها بخصوص حوزه سیستان بررسی گردید؛ که موضوعات مطروحه جهت بررسی دقیق تر منوط به ارائه گزارشات توجیهی و ارزیابی گردید .

پورملائی ادامه داد: این جلسه با حضور معاونتها و مدیران مربوطه استانداری، پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار سازمان حفاظت محیط زیست، شرکت آب منطقه ای استانهای خراسان رضوی، جنوبی و سیستان و بلوچستان و مشاوران همکار و … برگزار گردید./ایسنا

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.