تلاش های مذبوحانه دلواپسان مخالف دولت برای نا امید کردن مردم در آستانه سفر رییس جمهور به سیستان - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار : پس از رای حداکثری و تاریخی ۲۴ میلیونی مردم به دکتر #روحانی علیرغم همه تلاشهایی که برای نا امیدی و تخریب دولت شد رقیب سیاسی همچنان بر طبل مخالفت و نا امید کردن مردم میکوبد.

عده ای که منافع شخصی و جناحی را بر منافع عمومی ترجیح دادند و با تمام امکانات و انواع دروغ پردازی ها سعی در مخالف نشان دادن سیستانی ها با دولت مستقر داشتند که البته برخلاف مصلحت مردم و منطقه در برهه ای از زمان نیز موفق شدند این نقشه شوم شان را اجرایی کنند.

اما برخلاف تمام تلاش های این جریان، دولت دوازدهم با کنار گذاشتن رسوم متداول که ابتدا و انتهای سفرها مراکز استان می باشد اما اولین شهر سفرهای استانی، زابل را انتخاب کرد تا نشان دهد نگاه جناحی و سیاسی به توسعه مناطق ندارد.

مردم سیستان شهره در مهمان نوازی هستند و حال که دولت تدبیر و امید ابتدای سفر را حضور در سیستان برنامه ریزی کرده، استقبال گرم از ریاست جمهور ضمن نشان دادن این‌ خصلت همیشه مردم خطه سیستان، میتواند بستر مطالبه عقلانی و منصفانه را هم فراهم‌ آورد.

اینکه عده ایی بدنبال کم رنگ کردن حضور مردم در استقبال از ریاست جمهور باشند و در این مسیر تلاش کنند قطعا خیر و صلاح عموم را مدنظر ندارند.

حضور ریاست جمهوری در استان و خصوصا شهر زابل یک فرصت است که باید از آن بهره کافی را برد و این میسر نمیشود مگر با حضور عمومی و حداکثری مردم.

امید است مردم با حضور یکپارچه و حداکثری در میزبانی سنگ تمام بگذارند تا صحنه حضور حداکثری مردم دیدگاه دولت را بیش از پیش بر بهبود شرایط منطقه متمایل نماید.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.