تجلیل از مدیر کل سیستانی راه آهن یزد به پاس کسب مقام دوم ادارات کل راه آهن کشور - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار : اداره کل راه آهن منطقه یزد با یک جهش پانزده رتبه‌ای توانست در سومین جشنواره تعالی سازمانی به عنوان سازمان دو ستاره تعالی معرفی شود.
به گزارش نی زار،سومین جشنواره تعالی سازمانی در راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران با حضور وزیر راه و شهرسازی، معاون وزیر و مدیرعامل شرکت راه آهن، مدیران ستادی و مدیران کل مناطق ۱۹گانه راه آهن برگزار شد.

در این مراسم از  مدیر کل  راه آهن یزد به دلیل ایجاد جهش پانزده رتبه‌ای در این اداره کل تقدیر شد. اداره کل راه‌آهن استان یزد توانست لوح تقدیر دو ستاره تعالی و تندیس سومین جشنواره تعالی راه آهن را کسب کند و در این جشنواره نسبت به سال قبل جهش ۱۵ رتبه‌ای داشته و مقام دومی را کسب کند.

استان یزد رتبه نخست حمل بار ریلی در کشور دارد و  هم‌اکنون ۳۷ درصد عملیات حمل بار کشور در راه‌آهن یزد انجام می‌شود که عمدتاً مربوط به حمل مواد معدنی است.

همچنین راه‌آهن یزد بالاترین میزان رام قطار را به خود اختصاص داده به طوری که هر شبانه‌روز بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ رام قطار در راه‌آهن یزد تردد دارد که بیش از ۳۰ رام آن مسافربری بوده و در هر شبانه‌روز بیش از ۱۳ هزار مسافر از طریق شبکه ریلی یزد جابجا می‌شوند که بیش از سه هزار مسافر از این تعداد دارای مبدا و مقصد یزد هستند./تین نیوز

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.