بازداشت ۳ کارمند شهرداری زابل در پی تخلفات مالی - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار : فرماندار زابل از بازداشت ۳ کارمند شهرداری زابل در پی تخلفات مالی و ادامه پیگیری‌ها جهت دستگیری دیگر اعضای باند تخلفات اقتصادی این شهرستان توسط سربازان گمنان امام زمان(عج) خبر داد.

هوشنگ ناظری اظهار داشت: در راستای کنترل فعالیت‌های اقتصادی و مبارزه با فساد اداری و مالی که در دستور کار نظام و دولت بوده و به صورت جدی مطرح است و باید کانون‌هایی که محل فساد است رصد شده و پس از بررسی نسبت به مبارزه با آنها اقدام شود، اخیراً تخلفات مالی صورت گرفته توسط یک باند در شهرداری زابل مورد بررسی قرار گرفت.

فرماندار زابل افزود: سربازان گمنان امام زمان(عج) بررسی سلسله فعالیت‌های مالی تعدادی از کارمندان زابل را از مدتی پیش در دستور کار قرار دادند و با توجه به گزارشاتی که به آنها رسیده بود، بررسی‌ها آغاز شد و با توجه به اینکه به مدارک و نتایج دقیق در رابطه با تخلفات مالی دست یافتند چند نفر را در این رابطه دستگیر کردند.

وی گفت: در یک مرحله یک نفر و پس از آن ۲ نفر دیگر از کارمندان شهرداری زابل در رابطه با این پرونده بازداشت شده‌اند و روند رسیدگی کماکان ادامه دارد.

ناظری اضافه کرد: با توجه به اینکه این افراد به احتمال زیاد اعضای یک باند هستند، پیگیری‌ها جهت دستگیری دیگر اعضای باند ادامه دارد.

فرماندار زابل با بیان اینکه مبارزه با فساد اداری از مسائل مهمی است که همواره مورد تاکید رهبر معظم انقلاب بوده و دولت هم به آن اهتمام ویژه‌ای دارد، تصریح کرد: دیگر ادارات و مراکز دولتی شهرستان زابل هم تحت نظارت و رصد هستند تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف به شدت با آن برخورد شود./تسنیم

برچسب ها :