یادمان شهدای گمنام شهرستان نیمروز افتتاح می شود - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار – فرمانده سپاه شهرستان نیمروز گفت: همزمان با مراسم یازدهمین سالگرد شهدای حادثه تاسوکی یادمان شهدای گمنام نیمروز رونمایی خواهد شد.

سرهنگ علی محبی اظهار داشت: یادمان  شهدای گمنام این شهرستان همزمان با یازدهمین سالگرد شهدای حادثه تاسوکی در ۲۶ اسفند ماه سال جاری رونمایی خواهد شد.

وی افزود: سربلندی و عزت و افتخار ایران اسلامی امروز مدیون خون شهدایی هستیم که از خون خود گذشتند تا ما امروز در آرامش و آسایش باشیم.

سرهنگ محبی با بیان اینکه شهدای والامقام با تقدیم جان خود در راه اسلام و انقلاب، از کیان نظام اسلامی دفاع و دشمنان نظام و ملت ایران را ناامید کردند خاطر نشان کرد: شهدا مایه عزت و عظمت نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.

فرمانده سپاه شهرستان نیمروز بیان کرد: شهدای والامقام ما بزرگترین سرمایه زندگی خود را در راه حفظ امنیت و آرامش جامعه گذاشتند و امروز وظیفه ماست که راه و هدف آنها را ادامه دهیم.

وی با بیان اینکه مزار شهدای گمنام می‌تواند در هر منطقه‌ای بهترین فرصت‌های معنوی را برای آن مکان فراهم سازد اذعان داشت: مقام معظم رهبری می فرماید: پیکر مطهر و معظم شهیدان هر جا آرام گیرد یاد مبارک و آرام‌بخش خود را در فضا می‌پراکند و صفا و معنویت می‌آفریند./