از دغدغه ی نماینده زاهدان نسبت به مسائل آموزش و پرورش تشکر می کنم / لزوم مشورت با افراد مطلع و منصف - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار-مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان در پاسخ به سوالی در خصوص اظهارات نماینده زاهدان در مجلس گفت: ضمن تشکر از دغدغه ی آقای یارمحمدی نسبت به مسائل آموزش و پرورش از ایشان تقاضا می کنم در بررسی ها با افراد مطلع و منصف مشورت کنند.

به گزارش نی زار به نقل از گندم خبر علیم یارمحمدی ، نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی روز گذشته ۲۴ آذر ، دربخشی از نطق میان دستور ، در تشریح مشکلات حوزه انتخابیه خود در خصوص آموزش و پرورش گفت : ‘ ناکارآمدترین بخش در استان سیستان و بلوچستان آموزش و پرورش است. چیدمان نیروی انسانی و عزل و نصب های قومی و تبدیل محیط فرهنگی به محیط سیاسی از مهمترین معضلات می باشد. جناب آقای آشتیانی توصیه می کنم مشکلات آموزشی استان به طور جدی در دستور کار قرار گیرد.’

از همین روی علیرضا نخعی در پاسخ به سوال خبرنگار ما در خصوص اظهارات نماینده زاهدان در مجلس خاطر نشان کرد: ازدغدعه ایشان نسبت به آموزش وپرورش تشکر می‌کنم.

وی با اشاره به این که از سوال و نقد شان هم صمیمانه استقبال نموده و پاسخگویی را وظیفه میدانم گفت: مجموعه گسترده آموزش و پرورش راهم به هیچ وجه عاری از خطا و اشتباه نمیدانم اما اینکه ایشان در نطق رسمی آموزش و پرورش استان را نا کار آمد ترین دستگاه معرفی کرده ناشی از بی اطلاعی شان از واقعیت ها و اتفاقات آموزش و پرورش این استان است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان ضمن اشاره به اینکه برای ایشان آرزوی توفیق دارم ، تصریح کرد : از ایشان درخواست می‌ کنم در اظهار نظر ها بررسی و مطالعه بیشتری فرموده و با افراد مطلع و منصف مشورت کنند.