اسپانسری منطقه آزاد چابهار برای تیم فوتبال صبای قم را به فال نیک میگیریم - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

مدیرعامل باشگاه سپاهان زاهدان گفت :اسپانسرشدن منطقه ازاد چابهار برای تیم فوتبال صبای قم را به فال نیک میگیریم.

مهدی دل آرا روز /یکشنبه/ در گفت و گو با خبرنگار نی زار اظهار داشت: همانطور که اطلاع دارید یکی از پرهوادار ترین رشته های ورزشی در دنیا فوتبال بشمار میرود که متاسفانه دراستان با توجه به داشتن ظرفیت های عالی فوتبال خروجی خیلی کم داریم.

وی گفت:اگر مدیران و مسئولین استان وه مینطور مدیران عامل کارخانجات دست یاری به سوی ما دراز کنند مطمئن باشید جواب خوبی در بعد اسپانسری دریافت و برندشان مطرح میشود.

مدیرعامل باشگاه سپاهان زاهدان افزود: متاسفانه این ظرفیت عظیم به چشم نمیاید و کسی کمک مالی نمیکند، برای ملاقات مدیری بروید میگویند وقت ملاقات نداریم ، یا درون ادارجات همه سرهایشان درون گوشی ها است. چطور میخواهد یک جامعه شکوفا داشته باشیم ؟ اگر ما ورزشکاران و جوانان را حمایت نکنیم آسیب های اجتماعی خیلی زیادی در کمین این استان هست وخواهد بود.

وی بیان کرد: البته ناگفته نماند مطلبی در رسانه های الکترونیکی مشاهده کردم که منطقه ازاد چابهار اسپانسر تیم صبای قم شداست. بلاخر گاها دستوراتی صادر میشودکه اگر مدیری اجرا نکند ظرف ۲۴ ساعت جابجایش میکند. این بار هم باتوجه به حضور مدیرعامل جدید منطقه آزاد چابهار این کار را به فال نیک میگیریم.

دل آرا ادامه داد: همانطور که اطلاع دارید فوتبال ورزشی است که حرف اول را در دنیا برای گفتن دارد و مبالغ هنگفتی هزینه میشود تا اسم باشگاه یا کشوری مطرح شود و همانطور که اطلاع دارید بازی صبای قم و استقلال تهران درجام حذفی از حساسیت بالای برخوردار بود و کلی تماشاگر ، مسئولین ورزشی و مردم پشت گیرندهای تلویزیونی مشغول دیدن این بازی بودن و با چاپ برند منطقه ازاد چابهار اسمی از این استان پهناور مطرح شد.

وی تصریح کرد:امیدوارم مدیران عالی منطقه آزاد چابهار بتوانند با یک برنامه خوب عملکردی مثبت خودشان را به منصه ظهور برسانند و دست ورزشکاران جوان عزیز این استان را بگیرند اما نباید از ورزشکاران بومی غافل باشیم .

این مدیر فوتبالی افزود: اگر ما مدیران باشگاها حمایت مالی نشویم خود به خود نمیتوانیم تیم های فوتبال را آماده مسابقات کنیم ،جوانان دلسرد و خود به خود درب باشگاها رو به تعطیلی خواهد رفت.

وی خاطرنشان کرد:این میز و صندلی همیشه برای امثال من برای خدمت باقی نخواهد ماند پس خودمان به عنوان مسئول خدمتگزار ملت بدانیم وفکر کنیم این ورزشکاران فرزندان خودمان هستند.

مهدی دل آرا افزود: مهم ترین ایراد ورزش ما نداشتن جایگاه در سطوح ملی است سعی بنده بر این بوده تا بتوانم به عنوان عضور کوچکی از جامعه ورزش استان در سطوح بالاتر مدیرتی فوتبال جایگاه کسب کنم که خوشبختانه طی هفته های آتی به این مهم دست پیدا میکنم.

وی اظهار کرد: شفاف سازی امر مهمی است ،به امید روزی که مدیران ، مسئولین استان و نمایندگان مجلس حق ما ورزشکاران این استان را بتوانند مطالبه کنند. وقتی این استان نامش به نیکی مطرح شود خود به خود جذب گردشگر و سرمایه گذار خواهد داشت.

مدیرعامل باشگاه سپاهان زاهدان،خطاب به مسئولان اذعان کرد: سیستان و بلوچستان واقعا مردم خونگرم و ورزشکاران خوبی در خود دارد قدر این عزیزان را بدانید.

%d8%af%d9%84-%d8%a2%d8%b1%d8%a7