پوشش بیمه سلامت در سیستان مطلوب است/ده دفتر پیشخوان خدمات بیمه سلامت را به مردم سیستان ارائه می کنند - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

مدیرکل بیمه سلامت گفت.: بیمه سلامت در استان بویژه  سیستان پوشش مطلوبی دارد و در حال حاضر ده دفتر خدمات پیشخوان در این منطقه خدمات بیمه سلامت را ارائه می دهند.
عباس صفدری افزود: از این تعداد هفت دفتر درخود شهر زابل و در شهرهای هامون ،هیرمند و زهک هر کدام یک دفتر پیشخوان فعالیت دارند
وی تصریح کرد: این دفاتر کار ثبت نام بیمه سلامت، تعویض و تمدید المثنی و ابطال  صدور معرفی نامه بیمارستانی ثبت اطلاعات بیمه شدگان را برعهده دارند.
وی تصریح کرد:هنوز هم ثبت نام از متقاصیان بیمه سلامت ادامه دارد و همه افراد فاقد پوشش می توانند با مراجعه به دفاتر پیشخوان به صورت رایگان بیمه شوند.
صفدری خاطرنشان کرد: خوشبختانه با طرح تحول نظام سلامت ۵هزارو پانصد نفر که فاقد هر گونه پوشش بیمه ای بودند بیمه شدند و از خدمات درمانی و بهداشتی استفاده می کنند.
وی گفت: هم اکنون ۸۰ درصد جمعیت استان تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارند که بار بزرگی از دوش مردم برای دریافت خدمات درمانی برداشته شده است.

برچسب ها : ,