برگزاری جشن تقدیر و تجلیل از خانواده های کارکنان ناجا شهرستان مهرستان - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

به گزارش نی زار از مهرستان ، به منظور تجلیل از کارکنان ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان و خانواده هایشان همچنین بمنظور ارتقاء روحیه و انگیزه خدمات رفاهی به پرسنل و خانواده های آنها با حضور فرماندهی و معاونت های فرماندهی انتظامی شهرستان مهرستان ضیافت شام توسط این فرماندهی تدارک دیده شد.

در این جلسه ضمن برگزاری مسابقه مهیج و سرگرمی و کلاس آگاه سازی خانواده ها توسط فرمانده انتظامی شهرستان در قالب جلسه پرسش و پاسخ مشکلات خانواده پرسنل مورد بررسی قرار گرفت و دستورات لازم جهت مرتفع کردن آنها صادر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ضمن قدردانی از تلاش شبانه روزی ماموران پلیس در انجام ماموریت ها و وظایف خود ، ایثار و فداکاری خانواده کارکنان در پشتیبانی از عملکرد مثبت ماموران انتظامی را امری مهم و قابل ستایش برشمرد.

سرهنگ یوسفی با اشاره به مهم بودن نقش فرزندان کارکنان تربیت را از حیاتی ترین ابعاد زندگی انسان برشمرد و گفت: فرزندان امانت الهی و نعمت و نشانهای خدا هستند و والدین درباره سلامت، رشد، تعلیم و تربیت آنان مسئولند تا در پرتو تربیت صحیح به سعادت مطلوب نائل آیند.

در پایان فرمانده انتظامی شهرستان مهرستان به پاس قدردانی از خانواده کارکنان در پشتیبانی از عملکرد ماموران انتظامی به هر کدام از خانواده و فرزندانشان با اهداء هدیه تجلیل بعمل آورد.

3 2 1

 

برچسب ها :