تیم بسکتبال دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان پنجم کشور شد - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

خدانظر ذوالفقاری روز /سه شنبه/ در گفت و گو با خبرنگار نی زار اظهار داشت: برای اولین بار بود که تیم بسکتبال دانشگاه آزاد اسلامی استان طعم پیروزی را می چشید و حتی به مرحله بالاتر صعود کرد.

وی اضافه کرد:با وجود مبارزه ی پایاپای بچه ها با بوشهر به تجربه ی حریف و مصدومیت برخی بازیکنان باختیم و در نهایت از نتایج بچه ها بسیار رضایت دارم .

مربی تیم دانشگاه آزاد اسلامی استان سطح این مسابقات را با وجود تیم های تهران و اصفهان بسیار بالا دانست و گفت: در بازی های گروهی در جدالی پایاپای به مصاف تیم یزد رفتیم و در حالی که با ۱۲ امتیاز تا ۳ دقیقه ی پایانی کوارتر پایانی از حریف پیش بودیم با ۵ فوله شدن و اخراج کاپیتان تیم در نهایت با ۴ اختلاف امتیاز بازی را واگذار کردیم.

وی افزود:در بازی دوم با اختلاف ۴۰ امتیاز و با نتیجه ۵۴-۱۴ کهکیلویه رو مغلوب کردیم و در بازی آخر هم مقابل تیم قم قرار گرفتیم و بازی با نتیجه نزدیک ۶۰-۵۶به سود نماینده استان به پابان رسید.

ذوالفقاری بیان کرد: در یک چهارم نهایی مقابل تیم قم قرار گرفتیم و با وجود بازی خوب نماینده استان کوارتر اول که با نتیجه ۱۸-۸ به سود ما به پایان رسید .

وی ادامه داد: نماینده بوشهر نتیجه را به خوبی برگرداند و با اداره نتیجه بازی ۶۰-۵۴ یه سود بوشهر به پایان رسید.

مربی تیم بسکتبال دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان اذعان کرد: در مسابقات کشوری دانشگاه آزاد ۱۶ تیم حضور داشتند که در نهایت تیم استان به مقام پنجمی کشور دست یافت.

اعضای تیم بسکتبال دانشگاه آزاد بدین شرح است: مهدی نادری (کاپیتان) – سجاد حاجی نژاد – امیر حسین طاهری – امین نارویی – سجاد کوهستانی – عبدالفتاح خمر –  هادی صباغی – حسین میرعباسپور – عادل براهویی جهانشاهی