سخنرانی دکتر زهرا اربابی در خطبه های نماز جمعه زابل/دولت یازدهم مورد حمایت ویژه رهبری ست/مشارکت مردم بزرگترین سرمایه دولت است - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار – زهرا اربابی، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سیستان و بلوچستان به عنوان اولین بانویی که در کسوت معاونت استانداری در خطبه های نماز جمعه سخن می گفت، ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت : اگر بخواهیم در سیستان نظاره گر رشد و توسعه باشیم باید نگاهمان را وسیع کنیم و نقد سازنده داشته باشیم و تخریب کردن به نفع گروه و جریان خاص مشکلی از سیستان حل نمیکند و اگر نقدی صورت می گیرد باید سازنده و همراه با پیشنهاد باشد نه نقد تخریب گر،با نقد سازنده است که پیشرفت هم حاصل می شود.

اربابی ادامه داد: خدمات دولت تدبیر و امید در سیستان بسیار روشن و شفاف بوده و همه ما رشد چشمگیری را در سه سال دولت تدبیر و امید مشاهده کرده ایم.

معاون استاندار ضمن اشاره به کاهش نرخ تورم از ۴۰ درصد به ۹ درصد گفت:رشد اقتصادی ارتقاء پیدا کرده است و با سیاست های مدبرانه دولت بسیاری از مشکلات رفع شده است.

دکتر زهرا اربابی خاطر نشان کرد:دولت همانطور که مورد حمایت رهبری معظم هست باید حمایت ملت را نیز داشته باشد که مشارکت مردم بزرگترین سرمایه دولت است.

اربابی اظهار کرد: استان سیستان و بلوچستان
در امر توسعه پیشتاز است و باید گامهای بلند برداریم و نگاهمان را وسیع کنیم

وی بیان کرد: امروز شاهد سربلندی ایران اسلامی درسطح بین الملل هستیم که مقاومت کشور ایران
درمقابل سختی ها زبانزد خاص و عام است.

زهرا اربابی افزود : خدمات و دستاوردهای دولت تدبیر و امید در استان سیستان و بلوچستان بر همگان واضح است که از جمله این دستاوردها می توان به توسعه بندر چابهار، طرح های سرمایه گذاری در حوزه های انرژی های نو، فعالیت در حوزه معدن، طرح آب رسانی با لوله در سیستان که ۹۶۰ روستا را تحت پوشش قرار می دهد.

معاون استاندار سیستان و بلوچستان در پایان تاکید کرد : باید تلاش کنیم تا همراهی و انسجام درونی را در نظام جمهوری اسلامی برای توسعه پیشرفت به ویژه در سیستان داشته باشیم.

 IMG_20160826_234312

IMG_20160826_234244

IMG-20160827-WA0003

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.