پیام تسلیت رییس مجلس ; شهید دانایی فر اسوه مقاومت و مظلومیت - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار : رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی شهادت شهید گروهبان دوم جمشید دانایی فر را تسلیت گفت.

 81549760-6350502

به گزارش نی زار از خانه ملت، در متن پیام علی لاریجانی آمده است: شهادت مرزبان سرافراز و دلاور گروهبان دوم جمشید دانایی فر توسط گروهک تروریستی جیش العدل را به پیشگاه فرماندهی کل قوا، ملت شریف ایران و خانواده صبور وی تبریک و تسلیت عرض می کنم.

در ادامه پیام رئیس مجلس آمده است: در طول یکسال گذشته شایعات بی اساسی درباره وضعیت شهید دانایی فر از سوی دشمنان طرح ریزی شد که بیانگر مظلومیت و مقاومت این عزیز جان برکف و سرباز وطن در برابر توطئه آنان می باشد.

رییس مجلس در پیام خود آورده است: اینک که پیکر مطهر این شهید قهرمان به کشور بازگشته است از تلاش شبانه روزی و مستمر اطلاعاتی و عملیاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) در دستگیری عوامل شهادت و شناسایی و انتقال پیکر بزرگوار شهید دانایی فر تقدیر کرده، امیدوارم روح متعالی این رزمنده قهرمان مشمول علو درجات در پیشگاه خداوند متعال شود.

پنج مرزبان جمهوری اسلامی ایران به نام های رامین حضرتی، سجاد زاهانی، جمشید دانایی فر، محمد نظامی و جمشید تیموری ۱۷ بهمن ۹۲در منطقه مرزی جکیگور استان سیستان و بلوچستان ربوده شدند که ۲ روز بعد گروهکی تروریستی با انتشار تصاویر آنان، مسوولیت این اقدام تروریستی را برعهده گرفت.

با پیگیری های صورت گرفته، چهار نفر از مرزبانان ایرانی از دست تروریست ها بدون برآورده شدن مطالبات شان رهایی یافتند اما همچنان سرنوشت گروهبان جمشید دانایی فر در ابهام قرار داشت.