جشنواره پاییزه با حضور هنرمندان مطرح استان برگزار می شود/ - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار – مدیر مجتمع بزرگ فرهنگی هنری ارشاد زاهدان گفت: با حضور هنرمندان صاحب نام استان و با هدف ایجاد نشاط اجتماعی ، جشنواره بزرگ پاییزه در محوطه و جایگاه روباز مجتمع فرهنگی هنری ارشاد زاهدان برگزار می شود .

به گزارش نی زار، محمدرضا عدیلی در جلسه ی هم اندیشی که با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ، اعضای شورای معاونین اداره کل ارشاد و مسئولان انجمن های فرهنگی و هنری برگزار شد اظهار کرد : مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد با سابقه درخشانی که در پرورش علاقمندان به حوزه هنر دارد دارای ظرفیت‌های ویژه‌ای است که متاسفانه طی سال‌های اخیر مهجور مانده است.

وی افزود : انجمن‌های فرهنگی و هنری این مجتمع در فضایی متناسب با شان هنرجویان و هنرمندان و همچنین حضور اساتید صاحب نام در همه رشته‌های فرهنگی و هنری آمادگی میزبانی از حضور علاقمندان به هنر دارد.

مدیر مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد زاهدان خاطرنشان کرد: وجود کتابخانه و سینما در این مجتمع موجب شده تا علاقمندان به این حوزه‌ها ساعاتی از وقت خود را در مجتمع بگذرانند و از همین ظرفیت می‌توان برای ورود آنان به انجمن‌های هنری استفاده کرد.

عدیلی ضمن تشکر از همراهی مدیر کل محترم ارشاد و اعضای شورای معاونین بیان کرد: امیدواریم با همراهی‌های روز افزون اندکی از مشکلات موجود در مجتمع مرتفع و شاهد درخشش دوباره آن باشیم.

وی تاکید کرد: متاسفانه شهر زاهدان علی رغم آنکه از آن به عنوان یک کلان شهر یاد می‌شود در حوزه نشاط اجتماعی ضعیف است و با برنامه‌ریزی و فعالیت‌های خلاق و بدیع می توان این معضل بزرگ را مرتفع کرد و در همین راستا تصمیم گرفته ایم با همراهی هنرمندان تمامی رشته ها جشنواره پاییزه را برگزار کنیم که چگونگی آن در آتیه ای نه چندان دور اطلاع رسانی خواهد شد .

مدیر مجتمع فرهنگی هنری ارشاد زاهدان تصریح کرد: یکی از اتفاقات درخشان در حوزه مجتمع بر پایی خیمه عزاداری آقا اباعبدالله الحسین در ایام محرم بود که با استقبال بی‌نظیری مواجه شد.

وی گفت : بایستی با انجام فعالیت‌های خلاقانه زمینه ورود علاقمندان به حوزه فرهنگ و هنر را به مجتمع فراهم کنیم، خوشبختانه فضای فیزیکی مطلوب و استاندارد، نظارت مطلوب و اساتید زبده انجمن را در کمتر جایی می‌توان پیدا کرد.

وی با تاکید به اینکه بسیاری از مردم شهر زاهدان از فعالیت‌های مجتمع فرهنگی و هنری اطلاع چندانی ندارند از اصحاب رسانه به ویژه فعالین عرصه فرهنگ و هنر خواست تا با معرفی ظرفیت‌های انجمن زمینه رشد فعالیت‌های فرهنگی شهر زاهدان را فراهم کند.

انتهای پیام /

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.