نشست متفاوت نماینده جوان سیستان با اعضای شورای شهر زابل - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار : عصر امروز مدیران و مسئولان شورای شهر و شهرداری زابل، نشست متفاوتی را با حضور نماینده جوان مردم سیستان تجربه کردند.

در این جلسه، از صحبت های تکراری و سخنرانی های گزارشی متداول خبری نبود، بلکه این بار مشکلات و مسائل شهری، بطور جد و شفاف طرح و بلافاصله نیز توسط نماینده جوان با پیگیری تلفنی و ارتباط با مقامات کشوری و استانی از درون جلسه، رفع و بهبودی هرچه زودتر مشکلات و موانع پیشرفت شهری و رفاه مردم خواسته شد.

در این جلسه مشکلات و پروژه های در حال اجرای شهر زابل مطرح‌ گردید، یکی از این پروژه ها بهسازی ورودی های شهر زابل از سمت زاهدان و نهبندان و کمربندی آیت الله سیستانی بود که در حال حاضر و با پیگیری دکتر سرگزی اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان به این پروژه اختصاص یافته است و در حال اجرا می باشد.

در ادامه جلسه مسئله آسفالت معابر، کمبود و تعمیر ماشین آلات مطرح شد که دکتر سرگزی خبر از پیگیری و اختصاص ۳۰ میلیارد تومان بودجه به این بخش داد و گفت: نهضت بزرگ آسفالت اتفاقی بزرگ در زابل می باشد که طی آن آسفالت معابر اصلی شهر زابل با کمک بنیاد مستضعفان بصورت فاز فاز انجام خواهد گرفت

سرگزی تاکید کرد : ابتدا مصالح برای یک یا دو محور در اختیار شهرداری قرار داده می شود پس از نظارت شورای شهر و تایید نماینده فاز بعدی شروع خواهد شد .

وی در ادامه بیان داشت : خرید و تعمیر ماشین آلات شهرداری زابل با همین بودجه ۳۰ میلیاردی انجام خواهد گرفت.

امید است همه مسئولین در هر پست و مقامی متفاوت از هر زمان دیگر با تعامل و پیگیری جدی در جهت رفع مشکلات مردم گام بردارند.

الناز خروشان

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.