سفر مقامات عالی رتبه کشوری به سیستان و معضلی به نام مطالبه گری جناحی! - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی‌زار : طی هفته های اخیر مقامات ارشد کشوری به سیستان سفر داشته اند که این سفرها نشان از توجه دولت به سیستان بوده و در صورت بهره برداری مناسب، می تواند گره گشای بسیاری از مشکلات عمده منطقه باشد.

از مهمترین دستاوردهای این سفرها فرصت مناسبی ست که برای ارائه راهکارهای توسعه ای سیستان در همه ی بخش ها می توان ارائه نمود.

اما آنچه در سال های اخیر در حاشیه این سفرها مشاهده شده است برخوردهای جناحی مخالفین دولت به بهانه مطالبه گری با این سفرها ست که بسیار نیز تعجب آور است.

موضع گیری هایی که دوستان منتقد دولت و حامی طیف اصول گرا هدفشان را درد و مشکلات مردم می نامند، اما کیست که نداند چنین رفتارهای شرایط را برای این مردم سخت و سخت تر می کند و راهی برای بهبودی با این رفتارها نیست!

برای مردمانی که همچنان درپی گاز، نفت، آب و نام می جنگند سیاسی بازی جایگاهی ندارد.

مردم در سیستان گم شده اند در هیاهوی سیاسی بازی سیستانی های پایتخت نشین و مردمانی که حقوقشان به دست هم شهرهای خودشان پایمال می شود.

فارغ از حزب و جناح به فکر مردم باشید.

از این سفرها از این فرصت پیش آمده از مسئولینی که برای رفع مشکلات آمده اند با نقد سازنده ، با مطالبه گری درست و صحیح نیازهای مردم را طلب کنید.

اجازه ندهید آنها با خیالی آسوده و شانه ای عاری از زحمت سیستان را ترک کنند و فقط گوششان از شعارهای شما پر باشد.

از آنها نیاز مردم را با زبان صلح و مطالبه گری بخواهید، اجازه دهید وقتی به سمت کابینه و مجلس می روند دغدغه حرف های شما از مشکلات مردم را داشته باشند نه دغدغه شعارهای تلخ پر از نفرت شما را.

به تک تک دوستانی که رگ گردنشان برای حزب و جناح شان باد می کند پیشنهاد می شود کارنامه ی هشت سال دولت اصول گرا چهارسال مجلس معتدل و ۹ماه مجلس بقول خودشان انقلابی کنونی را با کارنامه ی دولت اصلاحات و یا حتی همین دولت تدبیر و امید مقایسه کنند و مشاهده خواهند کرد که کدام کارنامه پربارتر برای مردم و کشور است .

در دولت اصولگرا که دارای بالاترین نرخ فروش نفت با قیمت هر بشکه ۱۸۰ دلار بوده؛ دستاوردهایش چه بود جز تورم ۲۸۰ درصد، دوستان انگار یادشان رفته ریشه تمام مشکلات از کجاست

مشخص می شود دوستان بدون حتی یک ساعت مطالعه در مورد دولت کنونی با نام مطالبه گر اما در واقعیت مخالف دولت و مغرضانه صحبت می کنند و قلم می‌ زنند.
الناز خروشان

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.