غیر حضوری شدن آموزش دانش آموزان در هفت شهرستان دارای وضعیت قرمز، نارنجی و زرد سیستان و بلوچستان - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار : در هفت شهرستان دارای وضعیت قرمز، نارنجی و زرد سیستان و بلوچستان آموزش به صورت غیرحضوری شد.

داود گلی گفت: بر اساس مصوبه ستاد استانی کرونا، فرآیند آموزش دانش آموزان در شهرستانهای زاهدان، زابل، خاش، سراوان، میرجاوه، هامون و زهک از فردا ۲۵ آبان ماه به مدت دو هفته به صورت غیر حضوری استمرار خواهد یافت.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان با اعلام این خبر اظهار داشت: به استناد مصوبه ستاد استانی کرونا و با هدف پیشگیری و مقابله با این بیماری و صیانت از سلامت همکاران و دانش آموزان این تصمیم اتخاذ شده است.

وی افزود‌: بر این اساس دانش آموزان در شهرستانهای زاهدان، زابل، خاش، سراوان، میرجاوه، هامون و زهک از فردا ۲۵ آبان ماه آموزش های تحصیلی و تربیتی را به صورت غیر حضوری دریافت خواهند نمود.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ادامه داد: به منظور انجام امور مختلف اداری و سیستمی و پاسخگویی به مراجعات احتمالی، حضور عوامل اداری مدارس به صورت ۵۰ درصدی در روزهای زوج و فرد الزامی و حضور معلمان و دبیران در مدارس کاملاً اختیاری خواهد بود.

وی خاطر نشان کرد: مهمترین هدف و اولویت اصلی آموزش و پرورش، استمرار فرآیند آموزش چه به صورت حضوری و چه از درگاه مجازی خواهد بود و همکاران عزیز و پرتلاش مان در این راستا همت خواهند گماشت.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.