به زودی آغاز نهضت آسفالت حاشیه های شهر زابل - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار : مدیرکل راه و شهرسازی استان از آغاز نهضت آسفالت در ۵ محله از محلات اسلام آباد و حسین آباد خبر داد.

اکبری افزود : با توجه به اماده شدن زیرسازی محلات رسالت اسلام اباد و حسین اباد زابل؛ اداره کل راه و شهرسازی استان با استفاده ظرفیت پیمانکاران راهساز استان برای اسفالت مناسب از محل اعتبارات خود وارد این محلات خواهد شد تا بتواند در راستای وظایف خود خدمتی به مردم سیستان داشته باشد.

وى ابراز امیدواری کرد : این اقدام بزرگ تا اواخر مهر ماه به پایان برسد.

مدیر کل راه و شهرسازى حجم کار را در حدود ۱۵۰هزار متر مربع برآورد و اعلام داشت : به محض تعیین پیمانکاران و اغاز کار اطلاعات تکمیلی به اطلاع مردم شریف زابل خواهد رسید.

اکبرى همچنین در بازدید از محور ترانزیت محمد اباد به زهک تاکید کرد : با اغاز و اتمام پل بزرگ بر روی کانال محمد اباد ۱۰کیلومتر محور ترانزیت محمد اباد به زهک تا اسفند به بهره برداری خواهد رسید و به این ترتیب محور ترانزیت از محمد اباد به میلک به طول ۴۱کیلومتر بهربرداری میشود و این محور در توسعه اقتصادی منطقه سیستان و جلوگیری از عبور وسایط نقلیه سنگین از شهر زابل به سمت میلک جلوگیری میکند و دسترسی به میلک ۴۰کیلومتر از محمد اباد نزدیکتر خواهد شد.

ایشان همچنین اعلام نمود : با تلاش شبانه روزی محور انرژی نو در میل نادر به طول ۲۰کیلومتر تا پایان شهریور اماده افتتاح خواهد شد.

اکبری خاطرنشان کرد : این محور منشعب از محور زابل نهبندان است که امکان دسترسی به زون انرژی سیستان را فراهم می کند (مزرعه توربینهای بادی) و نقش مهمی در توسعه بلند مدت سیستان داشته و امکان صادرات برق به کشورهای همسایه را فراهم می کند.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.