به زودی افتتاح پمپ بنزین شهیدان ژیانی در شهرستان نیمروز - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار : پمپ بنزین شهیدان ژیانی در هفته دولت سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش نی زار، شعیبی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری باتفاق کریمیان معاون هماهنگی امور عمرانی، رئیس اداره صمت و نماینده شرکت پخش فرآورده‌های نفتی ناحیه زابل از روند پایانی احداث پمپ بنزین شهرستان بازدید و از نزدیک پیشرفت فیزیکی این پروژه را مورد ارزیابی قرار دادند.

شعیبی این پروژه را از عنایات مقام معظم رهبری (مدظله العالی )دانست و افزود در روزهای پایانی سال ۱۳۸۱ حضرت آقا در سفری که به سیستان داشتند با خانواده شهیدان ژیانی دیدار و با درخواست این خانواده عزیز مبنی برصدور مجوز احداث پمپ بنزین موافقت نمودند.

خشکسالیهای چندین ساله و مشکلات مالی این خانواده محترم سبب شد تا روند احداث این پروژه به کندی پیش برود وحتی در مقاطعی برای چندین سال کاملا متوقف شود.

وی افزود : پس انتصاب جناب آقای قهرمانی خانواده محترم شهیدان ژیانی به فرمانداری دعوت و از آنها درخواست شد تا این مطالبه عمومی هرچه زودتر تعیین تکلیف و ضرب الاجلی نیز با ضمانت اجرای مشخص تعیین گردید و پس از آن روند تکمیل پمپ بنزین با سرعت دنبال شد .

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری نیمروز بیان داشت : با برنامه زمان بندی انجام شده این خواسته ومطالبه عمومی ان شاءالله در هفته دولت سال جاری به بهره‌برداری خواهد رسید ویکی از آرزوی های مردمان نیک اندیش این شهرستان محقق میشود.

ایشان در پایان از برادران نورا که در تکمیل این پروژه مشارکت داشته و سرمایه گذاری این مجموعه را متقبل شده اند تشکر کرد.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.