مشاوران جوانان می توانند گره گشای بن بست های مدیریتی برخی از مشکلات کشور باشند/ - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار : مشاور جوان استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به تلاش مشاورین جوان استان در جهت پویایی نسل جوان، گفت: مشاوران جوانان می توانند گره گشای بن بست های مدیریتی برخی از مشکلات کشور باشند.

به گزارش نی زار، حامد میرشکار صبح امروز در گردهمایی مشاوران جوان ادارات آموزش و پرورش نواحی، شهرستان ها و مناطق استان، نمایندگان مجلس دانش آموزی و دبیران کانون‌ها، انجمن‌ها و تشکل های اسلامی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان استان که در محل سالن اجتماعات خانه معلم زاهدان برگزار شد، اظهار کرد: بایستی تلاش مشاورین جوان در جهت پویایی و تخصص گرایی و استفاده از تکنولوژی روز باشد.

او نقش مشاورین جوان را در باز گشایی گره های بسته مدیریت کشور ارزنده دانست و ادامه داد: به دنبال کادر سازی هستیم تا بتوانیم آینده کشور را بسازیم.

مشاور جوان استاندار بیان کرد: مشاورین جوان باید به دنبال ایجاد فرهنگ مشاور پذیری و مشاوره گرفتن باشند.

او یادآور شد: رخدادها و حماسه‌های بزرگی را پیش روی داریم که یکی از مهمترین آنها چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب است و جوانان ما در این حماسه حمایت خود را از نظام و رهبری به تصویر خواهند کشید و رهرو امام و رهبری و تصمیم پدران خودمان هستیم.

او افزود: چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مزین به چهلمین روز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی است که می‌تواند برای اتحاد و همراهی و ثبات برای جهان که ما همه قاسم سلیمانی هستیم و پای انقلاب اسلامی نیز هستیم.

میرشکار تصریح کرد: انتخابات پیش روی کشور نیز مهم است و از آن مهمتر انتخاب شخص کاندید است مشاوران جوان به مردم در زمینه انتخاب اصلح مشاوره بدهند درایت و منطق لازمه یک نماینده است./پانا

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.