طرح مشکلات و موانع اجرای تبصره ۱۸ استان سیستان و بلوچستان در ستاد اقتصاد مقاومتی کشور - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار : رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان گفت: مشکلات و موانع اجرای پروژهای تبصره ۱۸ استان در ستاد اقتصاد مقاومتی کشور به ریاست معاون اول رئیس جمهور ارائه می شود.

به گزارش نی زار، مهرداد عرب اول در چهارمین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی که با حضور استاندار و اعضا برگزار شد اظهار کرد: در قالب تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۹۸ از منابع مختلف شامل صندوق ملی توسعه و … منابعی در نظر گرفته شد.

به گفته وی، تاکید تبصره ۱۸ بر تولید و اشتغال است و ۷ دستگاه اجرایی مهم در اجرای این تبصره دخالت دارند که در سطح وزارتخانه و استان مشخص شده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان ادامه داد: در این جلسه ۳ دستگاه اجرایی گزارش خود را در خصوص برنامه هایی که در قالب تبصره ۱۸ در قانون بودجه به آن ها ابلاغ شده بود ارائه کردند.

وی گفت: بر اساس گزارش عملکردی که توسط سازمان برنامه و بودجه کشور ارائه شد با توجه به ظرفیت های بالای استان می توان استفاده مطلوب تری از این تبصره داشت.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی اضافه کرد: بنابراین تاکید شد که بتوانیم سهم استان را از محل اعتبارات تبصره ۱۸ برای پروژه های استانی که در ایجاد اشتغال موثر است جذب کنیم.

عرب اول خاطرنشان کرد: با توجه به نگاه ویژه ای که به استان وجود دارد و بر اساس جلسه ای که هفته گذشته در مرکز برگزار شد، مشکلات و موانعی که در راستای اجرای تبصره ۱۸ وجود دارد به صورت مشخص لیست و در ستاد اقتصاد مقاومتی کشور با ریاست معاون اول رئیس جمهور و حضور استاندار طرح موضوع می شود که با توجه به عضویت وزاری اقتصادی در این ستاد می توان از این ظرفیت به نفع استان استفاده کرد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.