نامه سرگشاده جمعی از جوانان اصلاح طلب استان سیستان وبلوچستان به استاندار محترم - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار : در یک سال گذشته و پس از گذر مهندس اوسط هاشمی و انتصاب جناب آقای محبی و مدیریت منفعل ایشان شرایط و اوضاع روانی ، سیاسی و اجتماعی بر مردم تنگ شد و سمت و سوی مدیریت از حالت ایده آل گذشته بسوی هرج و مرج و انفعال رهنمون گردید .

این در حالی بود که مردم مظلوم استان سیستان و بلوچستان با رأی قاطع و امیدوارانه خود به دولت تدبیر و امید چشم انتظار فردی مدیر و قوی در استان خود بودند که به پشتوانه رای آنها خلأها و عقب ماندگی‌های را جبران و از آن طرف با مردمان صاحب حق و رأی بر سر مهر باشد ، اما متاسفانه عملکرد دولت مقابل رای مردم قرار گرفت، نمونه بارز آن فرماندارانی در استان سیستان و بلوچستان داریم که در دولت کریمه احمدی‌نژاد از عملکرد گل و بلبل ایشان سخن می گفتن و مجدداً با ابقای همان#فرماندار_جمنایی (احمدی_نژادی) در دولت تدبیر و امید به رای مردم دهن کجی شد. که ادامه این روند برای مردم استان ما درد آور است.

با وجود تکرار تغییر بعنوان خواست عمومی توسط رییس دولت،بیش از پنج سال از عدم تغییر در سطح برخی فرمانداران ، مدیران کل و بخشدارانی که متعلق به اندیشه ی این دولت نیستند می گذرد ، فرماندارانی که در برخی شهرستان‌ها بجز حفظ کرسی خود هیچ عملکرد مثبتی در دولت برای مردم ندارند.

معتقدیم اگر جناب استاندار گام نخست را در راستای تغییرات و خواست مردم محکم و استوار برندارند در بر همان پاشنه خواهد چرخید و روز از نو و روزی از نو و جریان مخالف که خود اقلیتی در میان مخالفین دولت در عرصه قدرت است و در استان ما مدیران توانمند معدودی بر مسند مدیریت هستند، و این خود سبب هرج و مرج و عدم هماهنگی برنامه منسجم توسعه ای دولت خواهد شد.

جناب استاندار محترم حضرتعالی به عنوان مدیریت عالی استان بیش از ما بر این امر واقفید که جریان شکست خورده از رای مردم خیز بلند خود را برای حفظ اکثریت در مجلس را آغاز کرده است، و توفیق دولت در وجود مجلسی مقتدر و برآمده از رای مردم و همراه دولت است که ساز و کار آن از مسیر انتخابات سالم می گذرد و این امر محقق نخواهد شد جز مدیریت مدیران شایسته تا بتوانند با اقتدار خود از رای مردم صیانت کنند .

جوانان استان ، سنی و شیعه، به عنوان جمعی از دلسوزان انقلاب نسبت به دخالت غیر قانونی ذی نفوذان و برخی از نمایندگان درانتصاب فرمانداران ،بخشداران و مدیران دولت در مسند قدرت سخت معترض هستند و انتظار دارند که حضرتعالی با توجه به روحیه ای انقلابی و جهادی در راستای تحقق اهداف مدیریتی دولت تدبیر و امید بالاخص نظام جمهوری اسلامی از این گونه دخالت های بی رویه و مشمئز کننده در جهت انتصابات جلوگیری بفرمایید تا شایستگان بتوانند در جهت پویایی و توسعه این استان در فضایی بدور از تنش و دو دستگی خدمت کنند.

در پایان ضمن تبریک انتصاب شایسته جنابعالی بعنوان استاندار سیستان و بلوچستان برایتان از درگاه ایزدمنان سرافرازی و سربلندی همراه با توفیق عمل خواستاریم .

و من الله توفیق

جمعی از جوانان اصلاح طلب استان سیستان و بلوچستان

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.