برگزاری اولین دوره آموزش تخصصی جوشکاری پلی اتیلن گاز در زابل - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

مدیر جهاد دانشگاهی زابل گفت: با تلاشهای صورت گرفته و به همت  جهاد دانشگاهی و به سفارش شرکت ملی گاز ایران اولین دوره تخصصی، کاربردی آموزش جوشکاری پلی اتیلن گاز در شهرستان زابل برگزار شد .

مهدی کشته گر در گفت وگو با ایسنا منطقه سیستان و بلوچستان با بیان اینکه دوره تخصصی جوشکاری پلی اتیلن از سلسله دوره های کاربردی گاز بوده و می تواند بازار کار خوبی را برای جوانان جویای کار ایجاد نماید، افزود: در این دوره تعداد ۲۵ نفر از علاقه مندان به فعالیت و کسب و کار در حوزه گاز شرکت دارند که توسط مهندس جهان ذات از استاتید پروازی مورد تایید شرکت ملی گاز ایران تدریس می شود .

وی ادامه داد: علاوه بر رشته فوق بر اساس توافق صورت گرفته بین جهاد دانشگاهی و شرکت ملی گاز مجوز دوره های ” نقشه کشی گاز ، ناظر اجرایی، بازرسی فنی، تکنسین اجرای گاز، اپراتور پکیج اخذ شده است .

وی اضافه کرد: علاقه مندان و جوانان علاقه مند به ورود به کسب و کار گاز می توانند با مراجعه به مرکز آموزش کوتاه مدت جهاد دانشگاهی زابل واقع در خیابان مطهری ، نبش مطهری ۲۶ نسبت به ثبت نام در این دوره ها اقدام نمایند .

وی در ادامه گفت: با توجه به اینکه ظرفیت هر یک از این دوره ها محدود می باشد، اولویت با افرادی است که زودتر نسبت به ثبت نام‌ اقدام کرده باشند./ ایسنا

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.