شرایط سیستان نیازمند ورود جدی خیرین و ایجاد اشتغال برای جوانان است - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار : مصطفى حمزه اى عضو تحریریه نى زار؛ دیشب در برنامه زنده شب هاى پرستاره با بیان بخشی از مشکلات مردم توانست امید را دوباره در دل مردم زنده نگاه دارد

به گزارش #نی_زار وی که به عنوان عکاس و خبرنگار فعال در حوزه مستند اجتماعى با همراهى مرکز ترنم زندگى سیستان از سوى ستاد مبارزه با مواد مخدر استان در این برنامه حاضر شده بود با بیان این مطلب که سیستان را به تبعیدگاه براى افرادی خاص تبدیل نموده اند گفت : سیستان با این تمدن چند هزار ساله چرا باید به تبعیدگاه ایران مبدل شود!

حمزه ای تاکید کرد : مردم مظلوم #سیستان نیاز به توجه و حمایت مسئولین دارند چرا که با قهر طبیعت و خشکسالى و همچنین نبود کارخانجات و کارگاههای تولیدی مردمان این دیار نیازمند توجه ویژه مسئولین به این منطقه هستند.

این فعال اجتماعی همچنین بیان داشت : ورود خیرین می تواند زمینه اشتغال جوانان این مرز و بوم را فراهم کند تا به واسطه آن کمتر به سراغ اعتیاد این بلای خانمان سوز بروند.

عضو تحریریه نی زار از مسئولین خواست اگر بزرگوارى از پایتخت به سیستان سفر میکند طوری ظاهر نمایی نکنند که مردم مظلوم سیستان هیچ مشکلی ندارند و در رفاه زندگى می کنند.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.