اضافه شدن عدم اخلاق مداری بر عدم کارایی و توانمندی استاندار سیستان و بلوچستان/استان در بی تدبیری با سرپرست در جایگاههای مختلف اداره می شود! - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار
استاندار سیستان و بلوچستان

به گزارش رسانه #نی_زار در یک اتفاق و رویداد به سبک دولت اصولگرای نهم و دهم و در حالیکه بنا بود یکی از چهره های حامی دولت به عنوان سرپرست فرمانداری #نیمروز منصوب شود، به یکباره و دقایقی قبل از مراسم تودیع و معارفه شخص دیگری جایگزین وی شد!

این بی احترامی بی سابقه شاید سنگین تر تقابل استانداری #سیستان_بلوچستان با مجموعه حامیان دولت بود و نشان داد که مجموعه استانداری خط فکری خاصی را دنبال می کند و جای سوال دارد استاندار چگونه میتواند از مخالفین دولت هرچند توانمند در پیشبرد اهداف دولت بهره ببرد؟! و چگونه می توان انتظار داشت کسانی که مخالف منش و برنامه های دولت هستند برای موفقیت آن تلاش کنند!؟

ادامه این روند ضمن دلسرد کردن حامیان دولت قطعا موجب از دست دادن بازوهای اجرایی دولت خواهد شد و دولت در اجرایی کردن اهداف ناتوانتر از گذشته خواهد بود کما اینکه وضعیت امروز استان نیز گویای همین مساله است و ادامه این روش تنها با یک منطق سازگار است که نماینده ارشد دولت در استان اصولا هیچ برنامه ایی ندارد تا برای اجرا کردن آن همکاران خود را همراه با دولت انتخاب کند و این بلاتکلیفی و بی برنامگی در امور مختلف مشهود است.

از بلاتکلیفی فرماندارانی که استاندار میل به کار با آنها را ندارد تا قطار انتصابات بعنوان سرپرست در سمتها و حوزهای مختلف از معاون استاندار تا فرمانداران کلان شهرها و سایر جایگاهها!

شرایط امروز استان و روند فعلی مدیریت آن نشان می دهد که وزارت کشور و نهاد ریاست جمهوری باید بفکر استانداری توانمند در قد و قامت استان سیستان و بلوچستان باشد تا بتواند از پتانسیلهای استان پهناور سیستان و بلوچستان در مسیر بهبود شرایط بهره ببرد.

تزلزل در تصمیمات و ناتوانی در ایجاد تعادل و توازن در موازنه های قدرت در استان و کندی در انتصابات و مهمتر از همه بی برنامگی و روزمره گی که به مرگ روزها بدل شده از ایرادات استاندار است که هر روز ماندگاری بر این مسند باعث از دست رفتن فرصتها برای استان است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.