مردم از نحوه توزیع نفت در منطقه گله مندند! - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

متن خطبه های نماز جمعه ۱۳ بهمن ۹۶ شهرستان زابل به امامت حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر کیخا امام جمعه شهرستان زابل در مصلی المهدی ( عج )

انقلاب ما از مساجد شروع شد و دشمن توسط همین مردم دیندار ما مخصوصاً جوانان بر روی مساجد و جوانان ما با یک تهاجم فرهنگی همه جانبه برنامه ریزی میکند و ما چقدر بیدار هستم و چقدر حواسمان به مدارس است؟

مسئولین آموزش و پرورش از وزارت گرفته تا مسئولین استانی در کشور چقدر متوجه سندهای ۲۰۳۰ هستند که در مدارس اجرایی نشود ؟ آیا این خوشآیند است که بشنویم در بعضی از جاهای کشور سند ۲۰۳۰ دارد اجرا میشود ؟

دشمن برای مساجد و جوانان ما برنامه ریزی کرده است و میخواهد جوان ما از مسجد زده شود و رو به اعتیاد بیاورد ، جوان ما با کمترین هزینه معتاد میشود اما اگر بخواهد ورزش کند و تن خود را سالم نگه دارد و باشگاه برود گرانترین راه ها را با آن مواجه است .

چند عدد از ادارت ما آمده اند سالن های ورزشی خود را وقف ورزش جوانان مساجد و محلات کرده اند ؟ با پول بیت المال میلیون ها تومان هزینه میشود برای ساخت سالن ورزشی در اداره برای چند کارمند !! پس این مردم چه ؟ چه حقی در بیت المال دارند ؟

تقدیر و تشکر داریم از سردار معروفی عزیز فرمانده سپاه سلمان استان که به فرمانده سپاه زابل دستور میدهند که سالن ورزشی در اختیار کانون های مساجد قرار بدهند ، ادارات ما لطفا الگو گیری کنند .

مسئولین ما باید فکّور باشند ، با لباس های ناشناس بروند در دل مردم و خرابه نشین ها و از نزدیک با مردم حرف بزنند ؛ ما مسئول انقلابی نیاز داریم، رمز ماندگاری انقلاب ما این است که در وهله ی اول مسئولین ما انقلاب را درک کنند و خادم مردم باشند .

مردم منطقه ما از نحوه توزیع نفت گلایه مند هستند ، در این فصل سرما و در این چند روزه که شدت هم پیدا کرده است ، مشاهده می کنیم مردم به دفتر مراجعاتی دارند و از نحوه توزیع نفت شدیداً گلایه مند هستند و به دست آنها نفت نرسیده است .

بازدیدی هم صورت گرفته است و نفت فروخته شده ، اما به دست مردم نرسیده ، این نفت پس کجا شده است ، احیاناً اگر پای قاچاق نفت در میان است مسئولین ورد کنند ، اگر احیاناً دست واسطه هایی درکار هست که از شرکت نفت ، نفت را دریافت کنند و به یک قیمت خاصی بفروشند ، دست این واسطه ها باید کوتاه شود ، مردم در این فصل و روزهای سرد دچار کمبود نفت نباشند .

ما از فرماندار محترم که پیگیر هم بوده اند با تفحص بر این دو مطلب که احیاناً اگر قاچاق نفت در جریان و یا در میان هست انشالله ورود ویژه ای به این مسئله داشته باشند تا این گلایه مندی مردم هم برطرف شود .

ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا ( س ) را تسلیت عرض می کنم و ایام الله دهه فجر را خدمت همه شما عزیزان تبریک عرض می کنم؛ دیروز اولین روز دهه فجر و سالروز ورود امام راحل عظیم الشان بعد از چندین سال تبعید به کشور بود .

دهه فجر ایام الله است و ۲۲ بهمن یوم الله ؛ یوم الله یعنی آن روز تجلی بخصوص قدرت لایزال خداوند متعال و ۲۲ بهمن روز عینی شدن و بروز و اشکار شدن وعده خداوند متعال است .

قیام برای خدا و برای یاری خدا برای حفظ دین خدا به رهبری مجتهد جامع الشرایط ، عادل ، شجاع ، بصیر و حکیم ، عارف سالک، اطاعت کامل و پیروی از نایب امام زمان ( ع ) ، مقاومت ، پایداری ، تحمل سختی ها و شکنجه ها ، آمادگی برای بذل جان و حتی قربانی کردن فرزندانشان برای دین خدا برای اسلام عزیز این موارد باعث شد که این ملت غیور و رشید بتوانند انقلابی شکوهمند را شکل دهند ، اینگونه مردم ایران قیام کردند ، انقلاب شکل گرفت و طاغوت را از بین بردند ، به حکومت طاغوت راضی نبودند ، اسلام را حاکم کردند و دیو را بیرون کردند و پرچم توحید را در این کشور برپا ساختند .

هر کجا ، هر ملتی که زیر یوق استعمار و استکبار جهانی است اگر برای خدا و برای اسلام حقیقتاً قیام کنند صدرصد پیروز هستند و هر کشوری که بخواهد اسلام را زنده و ارزش های دینی را احیا کند آن ملت و کشور همیشه پیروز هستند و هیچ وقت شکست نمیخورند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.