فرشید عابدی به عنوان دبیر کمیته رسانه راه آهن جنوب شرق منصوب شد - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

مدیرکل راه آهن جنوب شرق گفت: فرشید عابدی به عنوان دبیر کمیته رسانه راه آهن جنوب شرق منصوب شد.

به گزارش نی زار، مجید ارجونی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تعیین استراتژی تبلیغات، برنامه ریزی جهت برگزاری هرگونه همایش یا جشنواره، برنامه ریزی برای ارتقاء جایگاه سازمان و شناساندن بیش از پیش راه آهن در میان افکار عمومی از اهداف این کمیته به شمار می رود.
وی بیان کرد: کمیته رسانه اداره کل راه آهن جنوب شرق در راستای همگرایی و هم افزایی سازمانی جهت تبادل اطلاعات و ارتقاء سطح اطلاع رسانی جامع میان سازمان، جامعه و ذی النفعان تشکیل شده است.
وی ادامه داد: این کمیته در راستای معرفی ظرفیت ها و خدمات راه آهن جنوب شرق در حوزه های مختلف برای استفاده عموم برنامه ای کاربردی تدوین و اجرا خواهد کرد.
وی اضافه کرد: انعکاس دیدگاه های اقتصادی دولتمردان در خصوص ظرفیت های راه آهن به صورت تصویری و مکتوب در دستور کار این کمیته قرار گرفت.
وی خاطرنشان کرد: از مهم ترین مصوبات نخستین جلسه این کمیته معرفی ظرفیت ها جهت تشویق ذینفعان حمل و نقل به تاسیس شرکت های حمل و نقل بین المللی ریلی در استان بود.
ارجونی گفت: این کمیته در راستای اهداف راه آهن جمهوری اسلامی ایران در زمینه های تشویق و ترغیب تجار و بازرگانان جهت سرمایه گذاری در حوزه ریلی، اشاعه قوانین و مقررات ناوگان حمل و نقل ریلی، اشاعه فرهنگ ایمنی در راه آهن، افزایش حمل بار و جابه جایی مسافر از طریق ناوگان حمل و نقل ریلی ایفای نقش خواهد کرد.

فرشید عابدی در حال حاضر عضو تحریریه رسانه نی زار است. وی سابقه سردبیری این رسانه و سرپرستی خبرگزاری برنا سیستان و بلوچستان را در کارنامه دارد.

فرشید عابدی