از نگاه آتش نشان روز خوش روز بدون حادثه است - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

مهندس پودینه مدیر عامل سازمان آتش نشانى زابل در گفت و گو با خبرنگار نى زار ضمن تسلیت ایام سوگوارى سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) و همچنین گرامیداشت روز ایمنی و آتش نشانى اظهار داشت:

هفتم مهرماه روز ایمنی و آتش نشانى و گرامیداشت یاد و خاطره شهداى آتش نشان، یادآور حماسه ها و رشادتهای آتش نشانان می باشد و این روز را به همکاران و تلاشگران سازمان آتش نشانى در شهردارى زابل تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

وى افزود: همه ساله شاهد حوادث ناگوارى در سراسر کشور می باشیم که در صورت توجه و رعایت نکات ایمنی می توان از برخى حوادث و خسارت ها جلوگیری به عمل آورد.

پودینه گفت: ایمنی باید به صورت یک فرهنگ در ذهن و فکر افراد یک جامعه بوجود بیاید، که این امر نیازمند مشارکت همگانى می باشد.

مدیر عامل سازمان آتش نشانى افزود: با عنایت به برگزاری مراسم عزادارى سرور و سالار شهیدان تاکید سازمان بر رعایت موارد ایمنی در مساجد و تکایا و همکاری با پرسنل سازمان آتش نشانى می باشد.

پودینه خاطر نشان کرد: از آنجا که از نظر سازمان آتش نشانى روز خوش؛ روز بدون حادثه می باشد، مبنای کار سازمان بر آموزش و پیشگیری می باشد در همین راستا این سازمان آمادگى لازم جهت برگزارى دوره هاى آموزشی رایگان جهت آموزش کلیه شهروندان و ادارات و ارگانها را دارد.

گزارش: مصطفى حمزه اى

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.