با شفاف سازى عملکرد و صداقت در عمل پیش خواهیم رفت - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

مهندس میر سرپرست شهرداری زابل پنج شنبه شب در نشست خبرى با اصحاب رسانه اظهار داشت: شهرداری بزرگترین نهاد مردمى است و با همفکرى و کمک شهروندان همه مشکلات حل خواهد شد. ایشان در ابتداى امر در خصوص جمع اوری زباله های سطح شهر اعلام داشتند خدمات، مبلمان شهری، جمع آوری و ساماندهی زباله ها مانند شستشوی سطل های زباله از اولین روز شروع بکار بنده در حال انجام است.

میر ادامه داد: باتوجه به اینکه ماشین آلات حمل زباله که مدت طولانى معیوب و بلااستفاده بوده است بازسازی و راه اندازی گردیده، کامیون بنز ۱۹۲۱ بعد از ۵ سال که براى تعمیرو بازسازی در اصفهان بوده در این مدت کوتاه تحویل گرفته شده است. که با راه اندازی این کامیونها و همچنین افزایش مخازن زباله دیگر شاهد انباشت زباله درسطح شهر نباشیم. و حدود ٣۶٠ میلیون تومان در هزینه ها صرفه جویی خواهد شد.

سرپرست شهردارى زابل افزود: برنامه فرهنگ سازی تفکیک زباله های تر و خشک از مبدا تولید زباله(منازل) در برنامه آینده شهرداری خواهیم داشت. ۱۰۰سطل زباله خریداری شده و به سیستم اضافه خواهد شد.

میر با اشاره به راه اندازی ۴ اکیپ سیار رفع سد معبر و جلوگیری از تخلفات ساختمانی در ناحیه ١ و ٢ گفت از شهروندان عزیز میخواهیم در همه موارد با سامانه ۱۳۷تماس حاصل کرده و مشکلات خود را بیان نمایند.

وى همچنین خاطرنشان کرد به هیچ عنوان تعدیل یا جذب نیرویى در این مدت کوتاه شروع کار بنده نداشته ایم. فقط ساماندهى نیروها را داشته ایم و در بعضی مشاغل تخصصی تر شده ایم.

مهندس میر در رابطه با تابلوی نصب شده درب ورودى شهردارى گفت این امر در سنوات گذشته انجام شده است و هزینه ای بالغ بر ۴٠٠ میلیون تومان در بر داشته است، هنوز به طور کامل راه اندازی نشده، کاربرد آن برای تبلیغات و مسیرنما خواهد بود.

وی با تاکید براین مهم که بنا را بر صداقت در کار و برنامه ریزیهای آینده خویش قرارداده است گفت تمام تلاش ما بر این است که نهایتا هر دو ماه شفاف سازی های لازم را انجام دهیم و کلیه عملکرد واحدهای شهرداری را از طریق رسانه ها در اختیار مسئولین محترم ،شهروندان و رسانه ها قرار خواهیم داد تا بوضوح در جریان چگونگی درآمدو هزینه شهرداری ،قرار بگیرند. وبنده ۳۶راهکار افزایش درآمدی به شورای محترم ارائه داده ام.

مهندس میر از ساماندهی و آسفالت جمعه بازار،ایجاد غرفه که ازطریق غرفه ها بتوانیم منبع درآمدی هم برای شهرداری داشته باشیم، راه اندازی شب بازار ، بازسازی آبنماهای موجود در پارکها ،بازسازی کامل سرویسهای بهداشتی موجود در پارکها و بازار زابل،شستشوی کامل مخازن زباله سطح شهر خبردادند و خاطر نشان نمودند که با برنامه های فوق الذکر بتوانیم رضایت شهروندان محترم را جلب نمائیم.

سرپرست شهرداری زابل درادامه به راه اندازی سیستم اتوماسیون اداری برای سرعت بخشیدن به کارهای اداری و جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی خبر داد و ادامه دادند ساماندهی نیروهای شاغل درشهرداری هم یکی از برنامه های مورد نظر اینجانب میباشد به طوریکه از نیروی انسانی موجود بتوانیم استفاده بهینه براساس تخصص نیروها داشته باشیم ودر رشته های فنی، با سازمان فنی وحرفه ای هماهنگی خواهد شد تا نیروهای موجود پس از آموزش بتوانند بصورت تخصصی ارائه خدمات دهند.

مهندس میر از جایگزینی المان هاى جدید در شهر زابل خبر داد و گفت: با ارگان هایی که در سطح شهر میدان و المان به نام آنهاست مکاتباتى داشته ایم و خواستار تغییرات در بحث اشکال و بهینه سازی آنها شده ایم.
گزارش: مصطفى حمزه اى

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.