خاموش شدن صدای مطالبه و حق خواهی پسندیده نیست! - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار : مدتی است مطالبی در حمایت از حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای کیخا امام جمعه معزز شهر زابل مطرح میشود. از امضای طومار تا نشر مطالب در فضای مجازی!

فارغ از اینکه موج تخریبی علیه ایشان چقدر جدی و آیا اینگونه حمایتها تاثیری در نظر تصمیم گیرندگان داشته باشد،حمایت و قرار گرفتن در کنار امام جمعه به عنوان پدر معنوی جامعه بر عموم فرض است.

آنچه محرز است ایشان با توجه به سلامت روح و نفس فارغ از جایگاه والای امام جمعه قابل احترامند، نقش برجسته ایشان می تواند بعنوان مرکز ثقل اتحاد مردم باشد.

تلاش ایشان در مطالبه درخواستهای عموم مردم با استفاده از تریبون مقدس نماز جمعه از شاخصه های برجسته ایشان بشمار میرود که در صورت ایجاد ارتباط و تعامل با دولتمردان میتواند زمینه ساز خدمات بیشتر دولت در منطقه باشد.

قطعا اگر دامنه مشاورین ایشان به گستره اکثریت نخبگان سیاسی و اجتماعی و اقتصادی جامعه را شامل شود، می تواند دامنه وسیع تری از خواسته ها و البته با پشتوانه اندیشه ای ژرفی باشد که نتیجه عمل به “و امرهم شورا بینهم” خواهد بود.

نیروی های اصلاح طلب حوزه سیستان و حامیان دولت ضمن تقدیر از مواضع دلسوزانه امام جمعه معزز جناب حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای کیخا حمایت خود را از ایشان اعلام و برای ایشان آرزوی توان و قوت مضاعف در استمرار راه که همان صدای همه جامعه بودن است، را می کنیم.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.