مرکز کوتاه مدت جهاد دانشگاهی زابل دوره های مختلف را بر اساس نیاز منطقه و با استانداردهای روز برگزار می کند - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار – مدیرجهاد دانشگاهی زابل در شمال سیستان و بلوچستان گفت: مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی با هدف افزایش کیفیت و توسعه فضای فیزیکی این شهرستان در ساختمان جدید مستقر شد.

مهدی کشته گر روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زابل از امکانات به روز و متناسب با نیاز آموزشی برخوردار است.

وی بیان کرد: با توجه به توسعه فضای فیزیکی این مرکز رشته های نیز تخصصی افزایش می یابد.

وی افزود: جهاد دانشگاهی در منطقه سیستان رسالت توسعه ای خود را با توجه به ظرفیت های بومی با جدیت و برنامه ریزی مدون پیش می برد.

وی با بیان اینکه جهاد دانشگاهی یک نهاد انقلابی و غیر دولتی است تاکید کرد: این مرکز در زابل با هدف تربیت نیروی انسانی متخصص و تعریف رشته های مهارتی و کاربردی تاسیس شد.

مدیرجهاد دانشگاهی زابل گفت: مرکز کوتاه مدت این نهاد در راستای ارتقا سطح دانش و مهارت نیروهای متخصص و فنی برای پیشبرد اهداف توسعه منطقه سیستان راه اندازی شده است.

کشته گر اظهار داشت: این مرکز با برخورداری از نیروهای متخصص و دارا بودن ظرفیت های علمی و امکانات آموزشی برای تدریس دوره های کوتاه مدت در منطقه یک ظرفیت به حساب می آید.

وی افزود: مرکز کوتاه مدت جهاد دانشگاهی دورهای مختلف تخصصی را بر اساس نیازسنجی جامعه و نیاز سازمان های مختلف طراحی و با استانداردهای روز برگزار می کند./ایرنا

برچسب ها :