پیام تبریک مدیریت و کارکنان اداره کل راه آهن جنوب شرق به مناسبت اعتماد دوباره ملت به دولت تدبیر و امید - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار
 

بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحیم

 

با سلام و عرض تبریک به ملت بزرگ ایران

سنت پر افتخار انتخابات در جمهوری اسلامی ایران، در پستی و بلندی سال های پس از پیروزی انقلاب و در گرماگرم حوادث دوران ساز و مشقت باراین چهار دهه، به چنان رشد، نمو و بالندگی رسیده که بی‌شک به یکی از شاخص‌های مهم مردم سالاری دینی مبدل شده و مدیریت سیاست داخلی کشور با اتکاء به این رویکرد نقش بسته است.

حضور آگاهانه شما ملت شریف ایران در دوازدهمین انتخاب خود، بزرگترین پیروزی ملت، تحقق خواست بلند رهبر معظم انقلاب (زید عزه) و تداوم اندیشه ای نیک بود.

عزم و اراده ملت بر ایجاد فضای شفافیت اقتصادی و ادامه تدبیر و امید در چارچوب برنامه های اقتصاد مقاومتی و انتخاب راه تامل و همکاری بین المللی است.

بیائیم دست در دست هم داده و در راه اعتلای ایران عزیز بکوشیم تا آیندگان بدانند شاخصه ماندگار دولت و ملت ارزش به کرامت انسانی ، میانه روی، اعتدال ، سربلندی و سرفرازی ایران عزیز بوده است.

مدیریت و کارکنان اداره کل راه آهن جنوب شرق ضمن قدردانی از افتخار آفرینی ملت قهرمان ایران، پیروزی حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی را شاد باش عرض نموده و از خداوند متعال برای ایشان در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و خدمت به مردم بزرگ ایران توفیق روز افزون خواستارند.

مشخصا پیروزی بزرگ ملت ایران را در خلق حماسه ای شور انگیز و تداوم راه تدبیر و امید را به مردم غیور سیستان و بلوچستان تبریک عرض می نمائیم.

 

مدیریت و کارکنان اداره کل راه آهن جنوب شرق