سیستان و بلوچستان برند خود را در میزان رای دهی به دکتر روحانی حفظ کند/نباید تنها به تبلیغات رسانه ای اکتفا کرد/لزوم توجه به چینش نیروها - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار : مراسم سخنرانی دکتر رجایی مشاور آیت الله هاشمی در ستاد مردمی انتخابات حزب اعتدال و توسعه سیستان و بلوچستان برگزار شد.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی حزب اعتدال و توسعه سیستان و بلوچستان ، دکتر رجایی لزوم توجه به چینش نیروها و متعادل سازی آن ، نگاه به مناطق محروم ، به رسمیت شناختن حقوق اقلیت ها و به ویژه برادران اهل سنت ، مسئله ی معیشت ، اقتصاد و رفاه عمومی مردم را در دولت آتی بسیار مهم دانست .

وی با اشاره به آرای خاموش که نیاز به توجه دارند گفت : باید آرای خاموش و خاکستری را به وجد بیاوریم و با ایجاد انگیزه و امید و نشر عملکرد دولت می توان این قشر را همراه کرد .

رجایی با اشاره به اینکه نمی توان تنها به تبلیغات رسانه ای محدود شد خاطر نشان کرد : بایستی با تبلیغات همه جانبه و استفاده از ظرفیت های فردی و اجتماعی افراد حتی در میان بستگان نیز فعال شد و بسیج همگانی افراد برای جلب نظر آرا ضرورت دارد .

وی با انتقاد از برخی نامزد های انتخاباتی که وعده ۳ برابر کردن یارانه ها را می دهند گفت : چه کسی به شما این اجازه را می دهد و با کدام پشتوانه ی پولی چنین حرفی می زنید . اولا اینکه برای انجام این کار نرخ رشد اقتصادی باید چیزی در حدود ۲۸ باشد تا امکان این اقدام فراهم شود در حالی که میزان نرخ فعلی که آن هم با تلاش دولت یازدهم به دست آمد ۶.۸ است .

رجایی با اشاره به موارد بالا اضافه کرد : در ثانی ریاست محترم مجلس نیز به صراحت اعلام کردند که افزایش یارانه ها اقدامی است که با اختیارات مجلس صورت می گیرد .

مشاور آیت الله هاشمی گفت : متاسفانه برخی از نامزد ها در باغ سبزی را به مردم نشان می دهند که ته آن کویر آباد است .

وی ایران هراسی در آغاز دولت یازدهم را موضوعی جدی دانست که دستگاه دیپلماسی دولت تدبیر و امید به خوبی از پس این دسیسه شوم برامد به گونه ای که ایران هراسی به ایران دوستی تبدیل شده است و با برگزاری مذاکرات متعدد با کشور های شناخته شده ی جهان حقانیت ملت ایران را به اثبات رسیده است .

رجایی با اشاره به محرومیت های بسیار زیاد در سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد : انشا الله سیر نگاه ویژه دولت به این استان که آغاز آن از ابتدای دولت یازدهم با ایجاد پروژه های بسیار مهم صورت گرفته با سرعت بیش از این در دولت بعد به کار خود ادامه دهد .

وی در پایان با اشاره به اینکه امیدوارم جشن پیروزی را در زاهدان و با شکوه هرچه تمام تر برگزار کنیم گفت : اجازه ندهید برند شما در رای نخست به دکتر روحانی دچار خدشه شود و پیشینه ی مثبت این استان در انتخابات دچار ایراد شود .
انتهای پیام

 

برچسب ها :